Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi tényleg szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tényleg szerelmes akkor tényleg komolyan gondolja ezeket vagy csak ígérget?

Figyelt kérdés

Aránylag friss kapcsolatba vagyok egy pasival, már megismertem valamennyire, 2hónapja kb az összes 7végét együtt töltjük, étterembe megyünk, moziba,szórakozunk. Nekem ő az első barátom, emiatt nagyon tisztel engem. Eddig betartotta amit ígért, de egyre több az ígéret, pl. felhagy a rossz szokásaival, meg persze tervezget előre velem,reméli hogy sokáig (évekig! :O ) együtt leszünk. Mondom ezt még nem tudhatjuk ennyire biztosra (és ezt nem azért mondtam neki mert én nem szeretem, csak nem látok annyira a jövőbe..) Ha szerelmes a pasi tényleg azzal az 1 lánnyal szeretne lenni hosszú ideig? Én sose hittem abba , hogy örökké, lehetetlen hogy egy idő után az egyik fél ne únjon rá a másikra, vagy félrelépjen, stb.. Annyi biztos hogy ezeket nem azért mondja, hogy ágyba vigyen mihamarabb, mert már sokszor megtehette volna, volt helyzet is, amivel szintén nem élt vissza, megmondta hogy képes rám várni és mindent szépen lassan.

Ja és ő 28éves, én 24.


2015. szept. 25. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mondom ezt még nem tudhatjuk ennyire biztosra"

Ha ilyeneket fogsz mondogatni neki, akkor fix, hogy alábbhagy az érdeklődése.

Minek kell sakkozni azon, amit nem is mond?

Ha ilyen elmélettel állsz az egészhez hozzá, csak szexpartnereket fogsz találni, aki hamar lelép, és akkor elégedett leszel?

Ha csak egy strigulának gondolna, már rég megdöntött volna, elhiheted.

2015. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen-igen nagy hibám hogy nagyon nehezen bízok és beképzelek dolgokat és rámtör a paranoia hogy nehogy becsapjon. :S Pedig tényleg nemnagyon lenne okom gyanakodni semmi rosszra.
2015. szept. 25. 11:36
 3/4 anonim válasza:
Ritka, ha egy pasi ennyi idő után ilyeneket mond, de semmiképpen ne vedd el a kedvét azzal, hogy te nem vagy biztos semmiben. Nekem is az első nagy szerelmem a párom, és elég régóta együtt vagyunk, higgy benne, hogy működhet. Nem véletlen vannak 40-50 éves házasságok, ha tényleg szeretitek egymást, nem lehet baj. Egy másik dolog: A pasik kb 25-30 évesen kezdenek el gondolkodni a családalapításon, előtte hallani sem akarnak róla (az átlagról beszélek). Ő most valószínűleg pont abban a korban van, hogy egy megbízható, hosszútávú kapcsolatot keres, amiben már nyugodtan tervezheti a jövőjét a párjával. Kérdésedre válaszolva igen, ha a férfi szerelmes, akkor tényleg szerelmes, és tervei vannak a nővel. Ha csak egy laza kapcsolatot akar, akkor valószínűleg csak egy társ kell neki, de ez náluk nem szerelem. Ők nem hercegnős meséken nőttek fel, hogy álmodozzanak, és gyorsan szerelembe essenek, mint ahogy ez a nőktől megszokott.
2015. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Garancia természetesen semmire sincs, de te magad is alakítod, hogy mennyire akar melletted maradni. Például ha indokolatlanul féltékeny és bizalmatlan vagy, azzal nem fogja magát túl jól érezni melletted, és ezzel simán kiváltod, hogy félrelépjen, vagy elhagyjon.
2015. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!