Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők ti járnátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti járnátok nálatok jóval fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Itt a 20 év körüli nőkre gondolok, hogy járnátok-e 16-17 év körüliekkel?

2015. szept. 27. 13:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Nem..

Később 30 felett simán.. De ekkor nem.. Itt még 1 év is sok...(nekem)

2015. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 curáku ***** válasza:
67%
Az en dolgom, hogy kivel szeretnek kezdeni, nem a tied. A ferfiak akikkel voltam nem panaszkodtak, a tobbi nem erdekel. De valoban..nem kezdek velem egykoruval. Elaruljam miert? A csaladalapitasi elkepzeleseink nem egyeznek a velem egykoruakkal. Ez a tapasztalat. Nekem pedig nem volt kedvem kiserletezgetni.
2015. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

17 évesen összejöttem egy 15 éves fiúval. Nem hatalmas korkülönbség, de akkoriban elég meghökkentőnek számított, de nem törődtem azokkal, akik kritizáltak minket. Az idő minket igazolt, már 6 éve vagyunk együtt.

Nem mondanám, hogy egy átlagos fiú később érik meg, mint egy átlagos lány, legfeljebb külsőleg.

2015. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok de nem járnék fiatalabb férfivel.
2015. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Én itt azokat a mentalitású embereket tartom érettlennek aki úgy kezd egy kapcsolatot, hogy 3 évvel legyen idősebb. Elég furcsa életfelfogással rendelkezhetnek ezek az emberek. Persze ha valamilyen vitában a férfi oldal nem ad igazat könnyű arra hivatkozni, hogy csak éretlen.
2015. szept. 27. 15:27
 26/47 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, de te miért nem a korodbeli csajokat hajkurászod? És miért az idősebb nőket akarod szédíteni?


Mivel már kérdésedből is adódik, hogy te se a korodbeli csajok után érdeklődsz!

2015. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kérdésed az, hogy egy nő járna-e nála jóval fiatalabb sráccal.

Erre a válasz egyéni szempontok szerint vagy igen vagy nem.

2015. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy az idősebb nőkhőz vonzódom? Az konkrétan csak egyetlen nő és őt se a kora miatt "néztem ki". Alapból nem is szeretem ha idősebb nálam a lány, de ő kifejezetten tetszik.
2015. szept. 27. 15:34
 29/47 anonim ***** válasza:

"Én itt azokat a mentalitású embereket tartom érettlennek aki úgy kezd egy kapcsolatot, hogy 3 évvel legyen idősebb. Elég furcsa életfelfogással rendelkezhetnek ezek az emberek."


Hagyj én döntsem már el, hogy kivel akarok járni, oké??

És, ha én nem akarok tőlem fiatalabbal járni, mert én, mint nő akarok fiatal lenni egy kapcsolatban, akkor fogadja már el az a srác, oké?


Köszönöm!!


És ha te éretlennek tartod azokat, akik itt pl. megírták, hogy 3 évvel legyen idősebb, akkor te pedig képtelen vagy elfogadni a másik döntését!

Nőlj fel, nem csak az a vélemény a jó, amit te kitalálsz!

2015. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
27-es igen és? Nem azokat ítéltem el akik nem, hanem akiknél a 3 év plusz elvárás.
2015. szept. 27. 15:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!