Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők ti járnátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti járnátok nálatok jóval fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Itt a 20 év körüli nőkre gondolok, hogy járnátok-e 16-17 év körüliekkel?

2015. szept. 27. 13:35
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
29-es te is éretlenül próbálsz érett lenni :) Én sehol nem mondtam hogy kivel járhatsz. Olvasgasd a kerdest es a kommentjeimet es utana szólogass be. A szavaknak azért van jelentèse, hogy aszerint használjuk őket.
2015. szept. 27. 15:40
 32/47 anonim ***** válasza:
65%

Itt kiakadsz, hogy valaki leírta, hogy 3 év plusz?? És??


De te se tudsz értelmesen olvasni! Feltettél egy kérdést, mi válaszoltunk, de te fenn akadtál azon, hogy valaki 3 plusz évet írt! Hagyj a nő döntse már el, hogy akar-e fiatalabbal járni, vagy sem! Oké?

2015. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
65%
És ha ő 3 plusz évet írt, mert ő neki ilyen kell, akkor ámen! Biztosan meg volt rá az oka!
2015. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Nem akadtam fent rajta csupan egy olyan valaki szajabol akinel a kapcsolatba az eletkor feltetel eleg murisan hangzik az erettseg.
2015. szept. 27. 15:44
 35/47 anonim ***** válasza:

19 évesen "összejöttem" (= egyszer szexeltünk, és utána megpróbáltunk járni) egy 16 éves sráccal. Nagyjából 2 hétig bírtam idegileg. 5 percenként zaklatott, hogy mi van velem, iszonyat féltékeny volt, bármit mondtam, buzgón helyeselt, őszintén nem tudtam rá más jellemzést adni, pontosan olyan volt, mint egy lelkes kiskutya. Eleve voltak némi ellenérzéseim a dologgal kapcsolatban, engem zavart, hogy fiatalabb, nem is igazán akartam komolyabban belemenni, de a környezetem abszolút csúnyán nézett rám, hiszen "szerelemben mit számít a kor?". Hát, számít. Főleg ilyen korban.


Most 22 vagyok, és akkor sem járnék nálam (akár csak egy évvel) fiatalabb sráccal, ha komoly pénzeket fizetnének érte. Nekem ez egy határozott nem. Hadd ne érezzem már rosszul magam a párválasztási kritériumaim miatt. Valakinek az a fontos, hogy x centi magas legyen. Hát, nekem ez az egyik leglényegesebb szempont. Nem tartom kizártnak, hogy esetleg találkozok valakivel, akivel nagyon jól megértjük egymást, nagy az összhang, satöbbi, és utólag megtudom, hogy hoppá, némileg (NÉMILEG) fiatalabb, és nem zavarna már, de az egészen biztos, hogy nem 6 év korkulönbségről lenne szó az én javamra ilyen esetben, max 1-2 évet tudok elképzelni.


Meg is tudom indokolni. A legtöbb, hozzám hasonlóan 22 éves srác, aki netalán még egyetemre is jár (merthogy ilyen körökben forgok, hát ilyeneket ismerek többet) marhára nem ott tart a jövőkép, családtervezés szempontjából, mint én. És ha egy velem tökéletesen egykorú srác még sikítva menekül az összeköltözés, esküvő, gyerekvállalás szavak hallatán, akkor mégis, mit várhatnék egy 16 éves kölyöktől? A korosztályomban legalább annyi előny van, hogy nem mindenki az anyjánál lakik, és sokaknak suli mellett is van munkája. 16-17 éveseknek a legnagyobb problémája a pár év múlva érkező érettségi.


És itt nem érettség kérdéséről beszélek. Teljesen más életszakasz, és mindemellett belegondolva a 6 évvel ezelőtti énemhez képest annyit változtam, hogy ha egymás mellett állnánk, lehet, fel sem ismernénk egymást. Egy olyan kapcsolatnak, ahol nem együtt nőttünk fel, azonos ingerekre nem hasonlóan változtunk (már ugye, a tinikori szerelmek esetében, felnőtt embereknél már relatíve kiforrott személyiségekről beszélünk), semmi jövőjét nem látom.


Szóval, röviden összefoglalva: teljességgel kizárt.

2015. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Ha 20 éves lennék, (már 25 vagyok), én se kezdenék egy 17 éves sráccal, bocsi!

De nálam alapfelállás, hogy a srác legyen idősebb!

2015. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Akiket en ismerek pl egyik nagyon jo baratom 22 eves es o mar az osszekoltozesre hajt es volt is egy lany akivel komolyan gondolta csaladtervezes volt minden. A srac 21. szulinapjara azt kapta, hogy a kozel 2 millio forint sporoltpenzet amit arra tett felre, hogyha csaladotalapitanak legyen mibol megvenni a cuccokat a gyereknek a no lenyulta. Szoval o pont azzal sz opta meg hogy a kapcsolatot tul komolyan gondolta.
2015. szept. 27. 15:55
 38/47 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező, nekem is furcsa, mikor valaki kiköti, hogy minimum ennyi év korkülönbség legyen. Mert ez még 25 éves kora alatt rendben van, de később igen furcsa. Mivel érettebb egy 28 évesnél egy 31 éves? Már nincs ennek jelentősége. De tini korban még van jelentősége. Én személy szerint nem zárom ki a lehetőségét sem annak, hogy idősebb, sem annak, hogy fiatalabb, sem annak, hogy velem egykorú párom legyen. A fontos csak az számomra, hogy már felnőtt, érett ember legyen.
2015. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kötök ki, hogy a pasi ne legyen fiatalabb nálam, mert engem nem vonz az a felállás. Vagy neked már ez is túlzás?
2015. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként remekül megmutatkozik, hogy a nők - tisztelet a kivételnek, lásd utolsó -, akik itt kardoskodnak és csak ismételgetik a saját igazukat, mennyire "érettek"...körülbelül annyira, mint egy 14 éves fiúcska.:) Tudjátok "hölgyek", az a qrva nagy szerencsétek, hogy ebben a világban még mindig a puncira van a legnagyobb kereslet. Ha nem így lenne, nemhogy ilyen nevetséges feltételeket nem támaszthatnátok, de nagyon hamar a kihaló félben levő fajok közé sorolhatnátok magatokat.
2015. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!