Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők ti járnátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti járnátok nálatok jóval fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Itt a 20 év körüli nőkre gondolok, hogy járnátok-e 16-17 év körüliekkel?

2015. szept. 27. 13:35
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
nem :)
2015. szept. 27. 16:19
 42/47 anonim ***** válasza:
9%
#39 sztem túlzás. Nekem mindig jóval idősebb párjaim voltak, aztán egyszer jött egy fiatalabb srác, akivel minden sokkal jobb volt. Nem az életkoron múlik, kivel leszek boldog. Természetesen fenn tartom, hogy ezt kizárólag 25 éves kor fölött tartom igaznak. A nagyon fiatalok ne járjanak jóval idősebbel.
2015. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
ma 16:20 - Jó, de ez a te eseted, nem vagyunk egyformák. :-) Csak mert valakiknél működik a fiatalabb pasi idősebb nő felállás, ez még nem igaz mindenkire, és nem is kell erőszakoskodni, hogy akkor most márpedig te is gondold így vagy úgy. Én sem szólok bele mások magánéletébe, más is tartsa tiszteletben az enyémet. :-)
2015. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Nem erőszakoskodom, jól járnak veled a vén kecskék, ha ilyen rugalmatlan vagy. Szerintem ilyen szigorú rendbe, és listákba nem lehet a leendő párunkat beskatulyázni. De ha neked így jó, akkor így jó. Vitázni próbálni csupán...
2015. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked a 30-as korosztály vén kecskékből áll... :-D
2015. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
6%
Attól függ, te mennyi vagy, ha 18 akkor igen. Szerintem ez a fiatalabb nő-idősebb férfi csak a társadalmi berögződés, neveltetés. Számomra kicsit úgy tűnik, mintha valakit a koráért szeretnél. Csak mert idősebb, védelmezőbb, sikeresebb vagy mivel jobb? Egy harmincas nem lehet anyámasszony katonája, tutyimutyi? És ha már eleve nem olyan személyiség, akkor nem olyan volt-e 5-6 évvel ezelőtt is?
2015. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok és pasiban most a 30-as korosztály jön be. Szerintem ez elfogadható.
2015. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!