Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, mit jelent konkrétan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit jelent konkrétan, amikor azt mondjátok egy lánynak: "Túl jó vagy hozzám"?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mármint?

Túl jó, mint pl. túl kedves, törődő stb. vagy túl jó, mint pl. "minőségileg"?

2015. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szeret, de keress mást. 22/F
2015. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudod ezt te is, gondolom ha itt tetted fel a kérdést, akkor vagy legalább 18 így tisztában kell lenned ezzel.
2015. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki, de nem akar megbántani sem.
2015. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor van más nekik, vagy már meg is csalt vele ( ha együtt vagytok. )
2015. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam ilyet mondani.

Amúgy ez minden esetben kamu szöveg. Nincs olyan hülye ember, aki azért utasítja el a másikat, mert az túl jó hozzá.

2015. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok tőled semmit.

Elég rossz duma.

2015. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En nokent volt, hogy igy ereztem ferfi irant, bar nem ezt igy ezzel a szoveggel nem mondtam neki. O a csillagokat is lehozta volna nekem, en viszont barmennyire is szerettem volna beleszeretni, nem ment, igy barmennyire is szerettem volna viszonozni a figyelmesseget, nem tudtam,es valahanyszor kedves volt velem, mindig buntudatom volt, mert tudtam, hogy azt erdemelne, hogy valaki a rajongasig szeresse, es viszonozni tudja a szeretetet, figyelmesseget, de en egyszeruen nem tudtam szivbol jovoen. Es ezert ugy gondolom meg ma is, hogy jobbat erdemel nalam. Olyan lanyt, aki ertekeli, megbecsuli - ez reszemrol is megvolt, de a rajongas, a vonzodas, a vagy, a szenvedely iranta mind hianyzott belolem, pedig eztminden parkapcsolatban elo ember megerdemli.ezert nem is lettbelole kapcsolat. Hat szamomra ezt jelentette, hogy jobbat erdemel, es ez nem kitalalt szoveg hogynebantsukmeg cimszoval.
2015. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Cuki, aranyos vagy, de többet akarsz némi kúrálgatásnál. Pedig a pasi csak annyit akar tőled.
2015. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Finom lerázás az én szótáramban.


F30+

2015. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!