Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most akkor konkrétan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor konkrétan hogy is van? Normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok már 3,5 éve, amióta ismerjük egymást, megbeszéltük hogy ő nem érez tobbet barátságnál.

Tegnap este SMS eztünk egy kicsit, rákérdeztem hogy mi volt az ami miatt igazából köztünk sosem lett semmi

"Nem tudom.. De en nagyon szeretlek téged. Nem tudom mi lenne velem ha elveszítenélek. De ez az évek során alakult ki. Es nem szerelem. Szeretet. Ami jóval erősebb kötődés. "

Ez volt rá a válasz.

Aztán megkérdeztem hogy mit reagált volna hogyha az este mikor találkoztunk (napi szinten találkozunk) megcsókoltam volna.

"Nem tudom mi lett volna de Megijednek de majd egyszer kipróbáljuk"

Na most akkor ez mi? Mégis érezhet valamit? Vagy ez hogy jott neki hogy majd kipróbáljuk?

Most a tavaszi szünetben egyedul leszek itthon, lehet hogy fog itt aludni.

18/F

17/L



2015. márc. 31. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
szerintem érez irántad valamit. De lehetséges hogy össze fogtok jönni, szerintem próbálkozz be nála csókold meg. Végül is mi veszteni valód van ebben?:)
2015. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát veszíteni valóm éppen van, a barátságunk! Merthogy nekem is nagyon fontos ő
2015. márc. 31. 15:41
 3/24 Fish1 ***** válasza:
100%
Elmondta, hogy barátságnál nem érez többet, és azt is, hogy megijedne. Az "egyszer majd kipróbáljuk" szerintem csak lightos vigasztalás, hogy ne érezd magad rosszul azért amiért nemet mondott.
2015. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

azt azért nem gondolom, mert elé oda írta azt is, hogy majd egyszer berugunk és kipróbáljuk, csak ezt először nem akartam leírni!

(nála a berugás az az, ami másnak még közepesen ittas állapot, vagyis kicsit szédülsz, meg már nem tudsz teljesen jól beszélni, de még közel sem az off rotty állapot! )

2015. márc. 31. 16:55
 5/24 anonim válasza:
51%
Szerintem ő is érez valamit irántad, de fél attól, hogy ha egyszer összejöttök akkor egy nagyobb vitánál, majd többé nem lesztek barátok és szakítotok. Szerintem fontos vagy neki, nem akar kockáztatni. Szerintem csináljátok azt, amit eddig. Meg is csókolhatod. Legyen több, mint barátság, de, hogy ne legyen stresszes ne hívjátok járásnak csak, mondjuk erős barátságnak. Nem lesztek együtt de valahogy mégis, és ez, hogy pontosan ez nem járás, talán biztonságosabb lesz neki.
2015. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ez egészen jól hangzik, mebeszélem vele hogy így bele megy e a dologba...

Köszi szépen utolsó

2015. ápr. 4. 10:16
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyébként az is durva még, hogy lassan 4 éve lesz már annak hogy először találkoztunk és soha semmin nem veszekedtünk még, mindenben azonos állásponton/véleményen vagyunk meg ha valamiben szükséges akkor meg tudjuk egymást győzni ész érvekkel.
2015. ápr. 4. 10:20
 8/24 Fish1 ***** válasza:
100%
Nekem a berúgásról, majd csókolózásról két dolog jön még le: amikor iszik, akkor gátlástalanabb, szóval mégse akarja ezt igazán (ha akarná, józanul is megtenné), másrészről az, hogyha megtörténik és később visszatértek erre, akkor rá tudja fogni az ivásra, és hogy nem gondolta komolyan. Szóval végülis nem vállalja a felelősséget.
2015. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen lehet ittasan, még sosem láttam berúgva mert alapjában véve elég ritkán iszik és akkor is keveset
2015. ápr. 14. 21:58
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebből majd az lesz hogy nem akarja felrúgni a barátságot.Majd csak figyeld. De ne legyen igazam,sok sikert,majd írd meg hogy mi volt. :)
2015. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!