Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaha szerelmes lesz belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balloonbabe kérdése:

Valaha szerelmes lesz belém?

Figyelt kérdés
Mikor megismertük egymást, nagyon jó barátok lettünk, sokat lógtunk együtt, csináltunk közös programokat és rengeteget chateltünk, szinte szakadatlanul. Kölcsönösen kerestük egymást, a másiknak szinte minden lépéséről tudtunk. Sok mindenben hasonlítunk, mindig nagyon megértően fordultunk a másikhoz. Aztan szépen lassan ez bennem átalakult, mert úgy éreztem ez az ideális kapcsolat, ahol két ember ennyire megérti egymást, mindketten ugyanannyira keresik a másikat és nem esik nehezükre megnyílni a egymás előtt. A közös élményekről, tulajdonságokról és az időközben kialakult vonzalomról nem is beszélve... közel éreztem magamhoz. Aztán ez az egész ki is csúcsosodott egy szeretkezésben, de ő utána is állította, hogy ez csak barátság, és nem tudja, hogy valaha is átcsap-e nála másba. Ergo belekerültem hirtelen egy bizonytalan helyzetbe az eddigi bizonyosságból, amit nagyon nehezen viseltem, de próbáltam kivárni. Következő alkalommal, mikor találkoztunk elmentünk egy koncertre, ahol pár sör után elkezdett közeledni, gyakorlatilag egymásba gabalyodva buliztuk végig az estét. Ekkorra már belezúgtam, de sajna sejthető volt, h ez semmit sem lendített előre nála, inkább csak a sör és a hangulat miatt tette...ezt el is mondta később. Most úgy áll a dolog, hogy képtelen vagyok találkozni vele, ő benne lenne, de csak barátilag. Azt mondja, nem tudhatja, hogy merre billennek az érzései, de nem is szeretné, hogy reménykedjek olyanban, ami talán sosem kövezkezik be. Egyébként nagyon rendes srác, nem gondolnám, hogy ez egy előre megkomponált szemétkedés/kihasználás lett volna a részéről. Szerintetek is az a legjobb, ha kiiktatom az életemből és nem beszélünk többet? Esetleg valakinek volt hasonló sztorija, ami aztán mégis kölcsönös lett? Köszi előre is! (26/L)

2015. jún. 20. 09:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

*Valaha szerelmes lesz belém?


Erre ment a nem.

2015. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem hozzátenni, bár nem tudom, hogy befolyásol-e bármit is, hogy mikor rákérdeztem, hogy mégis mi a gond, azt mondta nrm tudja, intelligemy, vonzó nőnek tart, aki jófej és jókat lehet vrle beszélgetni... meg már x éve egyedül van, és nem ez az első, hogy ilyen szituban találta magát valakivel... és nem is volt 1-nél több komoly kapcsolata a sok évvel ezelőttin kívül.
2015. jún. 20. 09:30
 4/30 A kérdező kommentje:
Sorry a helyesírási hibákért :P szóval intelligens nőnek tart...
2015. jún. 20. 09:32
 5/30 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy mennyi időt hagysz az életedből pocsékba menni.
2015. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
én nagyon is értem a srácot.
2015. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, pls? :)
2015. jún. 20. 09:35
 8/30 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű. Ez ami most megy a tökéletes barátság. Minek kockáztatni?
2015. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek, én is ebbe a problémába futottam bele, csak nem jött ki jól. Azóta semmi kontaktus nincsen köztünk, nem ír, nem szól hozzám, pedig napi szinten látom..
2015. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hogy a nagy kérdésre is válaszoljak. Igen lehet szerelmes beléd, lehet már most is az. De a józan esze erősebb az ösztöneinél, meg az érzelmeinél.
2015. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!