Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy férfi, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi, amikor szerelmes, de még nem vagytok kapcsolatban? Milyen jeleket küld (akaratlagosan, vagy önkéntelenül). Miből veszem észre?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem vagyunk kapcsolatban, akkor mitől lenne szerelmes? Az inkább csak vonzalom. Én frászt kapnék, ha valaki úgy lenne belém "szerelmes", hogy nem is ismer igazán, mert akkor az nem nekem szól, hanem egy elképzelt ideálnak, aki egészen biztosan nem én vagyok!
2015. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az ismerkedés fázisában vagyunk. Hogy egész pontos legyek, egyikőnk sem független, de mindketten válófélben vagyunk, ők már külön is élnek. Régóta ismerjük egymást, de az utóbbi hetekben, hónapokban kezdett el valami alakulni a levegőben köztünk. Vonzódunk egymáshoz, szexuálisan is, és jó a másik társaságában, érzem, hogy ő is szeret velem lenni, de nem tudom, érdemes-e belevágni egy kapcsolatba. Ha csak szimplán vonzódik, és le akar fektetni párszor, ahhoz nekem most nincs ingerenciám. Jó lenne tudni, érez-e valamit. (kollégák vagyunk, tulajdonképpen semmi nem történt még köztünk, se csók, se érintések, csak szeretjük együtt tölteni az időt, és ilyenkor szoktunk évődni egymással)
2015. szept. 28. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már régebbi az ismeretség, ott lehet szerelem, az már nem felszínes ismeretség.


Mesélek valamit. Van egy kolléganőm, akinek van egy pár éves kapcsolata. Aztán jött egy másik kolléga az elmúlt egy évben, és azt látom, hogy amikor beszélnek egymással, van köztük egy nagyon erős, észrevehető vonzódás, a kolléganőm konkrétan ragyog, mint egy szerelmes tini. A meglévő kapcsolata legelején volt hasonló. Az aktuális párjával nem ilyen, lecsillapodott olyan szintre, mint akik csak barátok, semmi több. De ez a viszonylag új pasi is belemegy a "játékba", húzzák egymást, poénkodnak, nevetgélnek, félreérthető poénokat sütnek el egymással kapcsolatban. Akármilyen napjuk volt azelőtt, egymás társaságában teljesen feloldódnak, jó kedvük lesz.

2015. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)))) nem én vagyok az a kolegina????
2015. szept. 28. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ők nem házasok. :-) Viszont ha nálatok is ilyen van, akkor másoknak is feltűnhetett, hogy van köztetek valami.
2015. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!