Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfitarsaim, tudtok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim, tudtok adni tanacsot?

Figyelt kérdés
Majdnem ket eve jartam a baratnommel,amikor rajottem,hogy nekem valami uj kell.voltak parkapcsolati problemaink,dehat kinel nincsenek?ezeket leszamitva nagyon csodas volt minden.de ugy alakult,hogy masra vagytam.a lanyban minden megvolt,ami kell(ett).gyonyoru,okos,nem zullott eletu,sexy es kereszteny.mi tortent mi nem neha nem akaratombol de hazudtam egyet egyet neki.egyet mondtam es mast csinaltam.sokat sirt.ez idegesitett engem veszekedtunk sokat.felmergelodtem es ugy beszeltem vele mint meg soha korabban.durva es agressziv voltam.megkertem hogy hagyjon mert elfoglalt vagyok nem erdekel mit mond.ezutan is hajlando volt keresni es konyorogni nekem,de mas csajokkal voltam.egyik nap aztan mar nem irt.nem hivott.furcsa volt es szokatlan.par nappal kesobb egy ismerosommel lattam a park masik feleben levo padon beszelgetni.komolyan mondom szinte osszeestem.a hulye fejemmel csak akkor ertettem meg hogy mit tettem es kivel.sirva mentem haza.utoljara 7 evesen sirtam nagyapam temetesen.es akkor.ket honap telt el es en magam alatt vagyok.egyedul es osszetorve.fogalmam sincs mit tehetnek.csak nezem a kozos kepeinket es azon gondolkodom,mi a fenet tudnek tenni.csodalatos lany volt.es igazan szererett.minden nap elmondta de en elloktem magamtol es nem szakitottam ra idot.akarattal.szabadsagra vagytam es most hogy megkaptam ures az eletem.szaz lanyt is megkaphatnek de mar nem kell.nekem csak o kellene de eldobtam.mit tegyek?most jottem ra hogy o az igazi.hogyan hozzam helyre a bunkosagomat?mit tegyek?helyre hozhatom meg valaha?segitsetek!

2015. szept. 29. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Amugy 19 evesek vagyunk. Majdnem husz. Szuleink nagyon tamogattak a kapcsolatot.de engem megszallt valami ami elrontott mindent. Adjatok tanacsot. Bele fogok orulni
2015. szept. 29. 19:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj szerzetesnek Te barom
2015. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mig olvastam azt hittem kb a feleséged hagytad ott, 19 évesek vagytok, kapsz te is mást s ő is olyant aki jobban bánik vele.
2015. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem erdekel.mar nem kell senki csak o
2015. szept. 29. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem vagy érett egy ilyen kapcsolatra. Szenvedj egy kicsit, vagy sokat, formálja a jellemet.
2015. szept. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nahát ! A lányok szeretik, ha törődnek velük. Ha a lány próbálja megmenteni a kapcsolatot és azt látja hiába tesz akármit, megunja. Jól is teszi. Ha azt látod mostmár boldog, hagyd legyen az. Ennyit megérdemel.
2015. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!