Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfitársaim! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek milyen tulajdonságok, jártasságok jönnek be a leginkább, amivel egy nő rendelkezzen, amit egy nő űzzön?

Figyelt kérdés
Az előző kérdés ihletett. :)
2015. szept. 8. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon bejön, ha egy nő tud főzni, ért az emberekhez, pszichológiához, szépen tud fogalmazni, esetleg van bármilyen művészi vénája (rajz, festés, zene, akármi) + még az is jó, ha szeret sportolni, pl. kondizásban jártas. Ezek nem létfontosságúak, csak azért tetszenek. :) Ami viszont alap, hogy okos, intelligens, művelt párom legyen.
2015. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
olyan legyen mint édesanyám ! :)
2015. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

gondoskodó ,kellemes légkört teremtsen maga köré az otthonában pl ,igényes ,visszafogott ,természetesség (mind külsőleg és viselkedésben is) ,nem baj ha nem agyonművelt ,de értelmes legyen ,megértő ,viselkedjen nőiesen ,de ne legyen kényes ,szeresse a gyerekeket és legyen családcentrikus.

félre ne értsetek ,nem azt az elvet vallom ,hogy a nőnek csak a konyhában a helye ,meg a gyerek mellett ,de jobban tetszenek a klasszikus női - férfi szerepek.egy ilyen nő megérdemli a tiszteletet és a megbecsülést.szörnyű hogy manapság mennyi egoista ,karrierista ,pénzhajhász nő van.

2015. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as leírta a frankót, szerintem a legtöbben erre vágyunk. Én is :)
2015. szept. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Újat nem tudok írni. Legyen életvidám, kicsit aktív de mégsem hiperaktív, esetleg kreatívkodjon (rajzolás festés), legyen kedves és hűséges, végül jó lenne, ha tényleg tudna főzni is (én akárhogy próbálkozom, nekem nem megy).
2015. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a művész lélek számomra fontos, nem árt ha szereti a gyerekeket mert én nem kedvelem őket, ha rajtam múlik spártaiakat nevelek belőlük. Nem zavarna ha nem tudna főzni, am se szeretem a főtt kaját.. a házimunkát felosztanánk, nem cselédet akarok magam mellé. de igazából a legeslegfontosabb hogy szeressen és mindig legyen őszinte.
2015. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!