Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg furcsa, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg furcsa, hogy mi mindig ugyanabban az időpontban szexelünk?

Figyelt kérdés

Mikor összeköltöztünk, megbeszélťük, hogy szerda és szombat este lesz szex, mert ilyenkor vagyunk a legkevésbé fáradtak. Múltkor ezt említettem a barátnőimnek, és ők nagyon csodálkoztak. Tényleg olyan ritka vagy furcsa ez?

25/L


2015. szept. 29. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is furcsa. Nálunk a szex nem menetrend, nem olyan, mint a munka vagy a mosás...

Mi van akkor, ha véletlenül kedden van kedvetek szexelni? Vagy ne adj isten, esetleg szerdán vagy szombaton nincs kedvetek hozzá?

De persze ha nektek így jó, akkor ne érdekeljen, mások mit gondolnak. De nekem fura, az biztos:D

2015. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
leszarom mikor dugsz
2015. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Mindenképpen szokatlan... Nekem pl. a szexben az egyik fő szempont a spontaneitás, a játékosság, egymás FOLYAMATOS izgatása. A menetrendszerű szex megőrjítene... Ahogy a heti két alkalom is. Napi kettőt igénylek (minimum).

N

2015. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég fura. Általában spontán a legjobb, amikor épp kedvem van hozzá szerintem. Meg mit dolgoztok ti? Én igencsak ritkán vagyok annyira fáradt, hogy ne lenne kedvem szexelni.
2015. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy kell elképzelni?


Eljön szombat este mondjuk 8 óra: Drágám, gyere szeretkezni!


Engem lelohaszt a menetrendszerű, csinálni kéne már dolog.

2015. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk természetesen mindegy. De a válasz: igen, furcsa.
2015. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RRR ***** válasza:

furi,ha az telóm pittyegne,hogy szex idő!

ahogy írják,pont a be nem tervezés adja meg az alap izgalmat...

de ha nektek működik ,akkor hajrá!!

azért néha egy kedd vagy vasárnap hajnal is becsúszhat:DDD

2015. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is menetrend szerint szoktunk.Hétfőtől vasárnapig minden délelőtt és este.
2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!