Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj, ha a lány viccesebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a lány viccesebb?

Figyelt kérdés
Eddig mindig én voltam az aki szórta a poénokat, de megismerkedtem egy lánnyal, aki tökéletes, minden szempontból, kicsit out of my league, de hát eddig nem jött rá, viszont viccesebb nálam, és nem tudom mikor fog rám unni. Volt már valaki hasonló helyzeben? Bármilyen tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok.
2015. okt. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező!

Ha azt akarja, hogy ne unjon Önre, redukálja a találkozások számát, hogy a vágyakozás fent álljon!

üdv: 24/F

2015. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy érted azt,hogy nem,a te súlycsoportod,tehát hogy jobbnak vagy rosszabbnak tartod őt magadnál.Viszont az sosem baj,ha van humorérzéke.Ha tetszik,nyilván nem riválist fogsz benne látni.
2015. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő is csak azt szeretné, hogy szeressék és elfogadják, ilyen dolog miatt hagyni bedőlni egy lehetséges kapcsolatot nagy b...fa...szág
2015. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohh,hogy én mennyire örülnék egy ilyen vicces,és hozzám hasonlóan "lökött" lánynak :D
2015. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem is mindig fetrengnek a fiú ismerőseim, nincs olyan h.viccesebb,csak tudni kell improvizálni,meg nevetni magadon,ne stresszelj be ennyire, fel lehet venni a versenyt azért, lehet csak te hiszed azt ,h viccesebb,nem minden lány mutatja ki,h. mindjárt elàjul tőled.A humor az egyik legfontosabb ffitulajdonság,igen...anélkül meghalt a dolog.Azt meg nem árt,ha tudod,ha egy lány annyit hülyül,biztos nem unatkozik melletted:-) lehet zavarban van
2015. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!