Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti komolyabban is vonzóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti komolyabban is vonzónak találjátok ha egy szép nő 10 évvel fiatalabb nálatok, de éretten gondolkodik, vagy akkor is csak szexre kellene?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Le is csuknának, ha lefeküdnék egy 10 évvel fiatalabb, de érett gondolkodású lánnyal...


19/F

2015. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy 10 évvel fiatalabb még túlkoros is az ízlésemhez, felőlem 20 al is lehet fiatalabb, az pont a 25ös korosztály.
2015. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Heh:-) igen Téged biztosan:-) , ha egy 26 éves nőről van szó,kiegészítve a ?-t.De nem csak 36 éves férfiak válaszát várom.
2015. okt. 7. 12:14
 4/13 anonim ***** válasza:

egy 10 évvel fiatalabb MÉG SZEXRE SEM kellene...

valahogy 25 évesen sem tudnám elképzelni magam egy 15 éves lánnyal...nagyon más a gondolkodásunk...

sok tini meg azt hiszi mennyire érett, közben meg a nagy faxt, mert nem jár bulizni, nem iszik attól még nem lesz érett...csak egyesek azt hiszik ez már érettség...meg a másik kedvencem, hogy "egyedi akarok lenni", de másolok valaki mást...15 évesen szerintem még nem érett...

Én 14 évesen eldöntöttem, hogy merre indulok, nagyon bejött, jól haladok, rengeteget tanultam, nem ittam, nem drogoztam...nem azt mondom, hogy 14 évesen érett voltam, max kicsit érettebb mint az átlag körülöttem, mert voltak céljaim ami túlmutattak a szombat esti részegségen, vagy a reggeli füves cigin...de ettől még messze nem voltam annyira érett mint egy felnőtt! Sőt 22 évesen saját keresettel, jó pár dologgal a hátam mögött még mindig nem vagyok olyan szinten mint 30-40 éves ténylegesen érett emberek...érettebb vagyok mint 8 éve, de még van mit tanulnom...

Összehasonlítva 8 évvel ezelőtti önmagamat a mai önmagammal, szerintem egy komoly gondolkodású 15 éves lány is még messze van attól a szinttől ami elég lenne egy biztos hosszútávú kapcsolatra...van rá esély, de kicsi...ha meg valaki 25 évesen kifog egy 15 éves lányt és együtt élik le az életüket akkor sok boldogságot nekik, szerencséje volt, hogy megtalálta :)


22F

2015. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez azért pont úgy, mint minden más elég relatív! Ami neked a "komoly szint" mondjuk párkapcsolat, szerelem, szex, bizalom, pénz, stb terén az azért nekem még a gyerekjáték legalsó kategória (és arra kellhet igen - maximum!). És hogy értsd világosan, minden buta tini libának nem engedem, hogy előttem térdeljen.^^ miáááúúÚÚÚ
2015. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a kiegészítéshez még annyit hozzáfűznék, hogy sok esetben van, hogy 18-20 éves nő 30-50-es pasival és a pasi is komolyan gondolja...
2015. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

oké, nálunk nincs 10 év, de fiatalabb vagyok nálad, és nekem is megfordult a fejemben, amikor összeismerkedtem álmaim férfijával, és kiderült utólag, hogy 7 évvel idősebb nálam. akkor voltam 21, ő meg 28. na szerinted, mire gondoltam először? hogy hát ugyan, mi a fenét akarhat egy felnőtt, érett férfi (mert akkor még azt hittem, hogy az :D ) egy hozzám hasonló kis buta, naiv csitritől. nos, mint az elmúlt másfél évben kiderült, házasságot, családot, gyerekeket akar ez a felnőtt (többé-kevésbé érett) férfi a hozzám hasonló kis naiv, talán nem is annyira buta csitritől. ő mindjárt 30, én meg csak most fejezem az egyetemen az alapképzést. de ennek ellenére teljesen jól megvagyunk, sosem volt még ilyen kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatom. összeköltöztünk, van egy megacuki cicánk, és egyszerűen úgy szép minden, ahogy van.


és állítom, hogy most, 22 évesen is éretlenebb vagyok, mint te 26 évesen, tehát nem hiszem, hogy csak a kor önmagában hátráltatna bárkit is. szerintem ahol már egyik fél sem tizenéves, ott már nem számít az, hogy valaki 10-20-30 (na jó, az már meredek, de na) évvel idősebb a másiknál, hiszen lassanként már tényleg azonosak lesznek az élethelyzetek (nálatok már feltételezem, bőven azonosak), a tervek/célok/vágyak megalapozottak és relatíve egyértelműek, tehát gondnak nem kellene lennie.


adott bármi okot arra ez az illető úriember, hogy ennyire kételkedj benne? mert ez legalább a 3. ilyen kérdésed, amit látok, tehát téged nagyon foglalkoztat ez a kérdés.

2015. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen mert foglalkoztat az úriember, nekem pedig nincs tapasztalatom ezen a téren,meg egyébként se sok van,szt.em. nem szégyen ez.Egy kívül álló néha jobban rálát a helyzetre.
2015. okt. 7. 12:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Ömm, pont hogy a 30 feletti nőket alkalmatlannak tartom családalapításra és gyerekszülésre.

Akik iránt ma is érdeklődöm, azok a kb 18-26 év körüli nők.

32/F


Amúgy persze az ennél idősebb nők is alkalmasak egy jó szexre, vagy együtt lenni velük egy darabig néhány jó szexre, de a fiatal nőkben látom nyilvánvalóan a gyerekeim anyját. Fizikailag a legjobb szexuális élményeim egy 37 éves nőhöz kötődnek, akivel viszont sosem tudtam volna családot elképzelni.

2015. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen jó dolog ha van tapasztalata,így segíthet
2015. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!