Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek jobb lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek jobb lesz egyszer talán?

Figyelt kérdés
Van egy párom nagyon szeretem őt . 4 hónapja vagyunk együtt. A gond itt van hogy a volt anyósáéknál lakik és még most sem hajlandó onnan eljönni . Hiába kérem hiába hozom fel mindig halogatja . A volt barátnője már nem lakik abban a házban de mindennap haza látogat . És nekem ez nagyon kellemetlen mikor ott van és találkozunk is. Elegem van ebből a helyzetből már . Nem tudok mit csinálni tanácstalan vagyok elvesziteni nem akarom őt. De ez sem mehet tovább így. A baràtom mondta hogy költözzek oda hozzá abba a házba de én nem fogok soha az is biztos egyébként 6 éve él ott és már négy hónapja szakítottak. És a volt anyósáèk fiúkká fogadták a páromat . Ez engem nem érdekel csak hogy jöjjön el onnan.

2015. okt. 9. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs neki sajat anyja, apja hogy ott lakik? Miert ragaszkodik oda annyira?
2015. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az anyja meghalt az apja lemondott róla
2015. okt. 9. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak minimalis a keresete. Egy rendes alberlet 60-80 ezer forint. Ha 100 ezret keres akkor is marad 20 ezer forintja a rezsire es enni. Ha magambol indulok ki, akkor csak a kenyer tobbe kerul egy honapra, mint 20 ezer.
2015. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!