Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért látják a feleségek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látják a feleségek a tőlük jobb nőben a vetélytársat ha egyszer már úgyis elvették őket házasok? Ha pl egy társaságban van egy jobb nő olyan szemeket meresztenek mg keresik a hibát a másik nőben meg azt mondjak a bombazora ronda stb miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

1. Mert az ilyen emberek (nőből, férfiból is van ilyen, ne általánosítsunk) hülyék, és a végletekig, betegesen féltékenyek mindenre, képtelenek a bizalomra. Az más kérdés, hogy vagy rászolgtált a párjuk vagy nem, és az is, hogy ha rászolgált, mi a fenének vannak még vele.


2. Hát azért a bombanő/macsógyerek nem mindig mindenkinek olyan vonzó. Pl. ha nekem a kis/közepes mellű, vékony, elegáns lányok tetszenek, akkor egy pumpált mellű, kikent, műhajas lányzó egy falatnyi ruhában nem "bombázó", hanem agyatlan műcsibe lesz, aki ráadásul még az ízlésemnek sem felel meg. Ugyanígy férfiban, ha én a vékonyabb, szálkás férfiakért bolondulok, akkor a kigyúrt, vin diesel nagyságú kopasz "macsó" számomra csak egy felpumpált b*zi. Ízlések és pofonok.

2013. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Ez tényleg így van, ez valami belső ösztön lehet. Az érdekes az hogy nem minden nő ilyen, van aki elismeri a másik szépségét és nem elvakult a féltékenységtől.
2013. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Rivalizálás. Mindig, mindenhol, mindenki. Talán egy kivétel: Robinsonra nem volt jellemző ott a szigeten.
2013. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok házas, de szerintem azért, mert nem az a lényeg nekik, hogy házasok, elvette őket valaki, hanem az, hogy azok is maradjanak. Mert attól, hogy valaki házas, még félremehet.


De valószínűleg féltékenység, mi más. Önbizalomhiány.

2013. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Mert ebben a világban a házasság csak egy papírra redukálódott(még a templomi eskü is), és felbontható.


Ha szebb, fiatalabb csak azt idézi fel, hogy öregszik, amortizálódik.

"még mindig olyan szép a feleséged, igen, de 30perccel tovább tart neki.."

És ami régi-kacat-megunt azt lecseréljük, így a házastársat is társasházra cserélik.(persze nem csak a szép nők-helyes pasik miatt, de azért ez is benne van)

2013. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem igazán értek egyet az előttem írókkal. Szerintem mindenkiben meg van az az érzés, hogyha másnak nem is, önmagának szeretne bizonyítani! Akár házas, akár nem, ez így van. Lehet, hogyha több ideje házasok, vagy szült már akkor úgy gondolja, hogy már nem találja olyan vonzónak a párja (persze ez már a férfi hibája is, ha nem biztatja eleget!). És valljuk be őszintén,kinek nem esik jól amikor pozitív visszajelzést kap-bármilyen téren?! Az természetesen már más kérdés, hogy ezt nem lehet leszólással vagy bántással kezelni! Egyszerűen a riválisát látja egyik nő a másikban!
2013. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

ezt én is észrevettem barátnőimnél, hogy ha jött egy szerinte szép csaj, akkor keresték benne a hibát, és a háta mögött leszólták


de haverjaim is ezt csinálják, hogy egy népszerűbb srácot elkezdenek oltani, nehogy már elvegye a csajokat


szóval ez egy rossz szokás szerintem, és az emberek nagy részére igaz, nem csak a házas emberekre

2013. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt attól, hogy valaki férjnél van, még elképzelhető, hogy irigyli a másik nő külső adottságait.

Másrészt lehet, hogy tényleg nem látja szépnek. Régebben volt itt egy "ki a szebb" jellegű kérdés, az első képen egy szerintem csúnyácska lány szerepelt, elöl deszka, hátul léc, jellegtelen, fakó arc, olyan semmilyen. A másodikon meg egy karcsú, de nőies alakú, klasszikus szépséget láttam, gyönyörű arccal, arányos testtel. Erre ahogy megnézetem a válaszokat, a legnagyobb megdöbbenésemre, szinte mindenki az első lányra szavazott. Szóval ízlésbeli különbségek is lehetnek az emberek közt.

2013. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyfajta egészséges rivalizáció, megmérettetés és szerelemféltés mindenkiben van. A beteges féltékenység az nagyon nem illendő, de egy kis összehasonlítás megengedett.

Aki túlzásba viszi, annak vagy önértékelési gondjai vannak vagy valamiért nem érzi biztosnak a párját.

2013. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért vannak kifejezett bombanők. Nem hiszem hogy egy 90 60 90 lányt gyönyörű arccal stb barki is nem tartana szépnek.
2013. máj. 19. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!