Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nagy dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy dolog a természetes szépség? Nem tehet róla a nő, hogyha természetesen szép. Ez miért olyan nagy érdem?

Figyelt kérdés
Nem tett érte semmit, ezt kapta, ez van. Mégis imádják miatta.

2015. okt. 9. 17:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az okosok, az a természetes szépség, amikor szimmetria van az arcon, és a test más pontjain is. A természetes szépségű nőknél teljesen szimmetrikus mindkét arcfél, ha letakarnánk egyiket, majd a másikat, és lefotóznánk őket külön, majd egymás mellé tennénk a két fél képet. Ugyanez test más pontjain is. Genetika dönti el, valóban.
2015. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
A természetes szépség azt jelenti, hogy hatvan kiló vakolat nélkül is jól tud kinézni, nem pedig azt hogy nem tett érte semmit. Még ha előnyösek is az adottságai, akkor is ugyanúgy az ilyen embereknek is vannak problémáik a külsejükkel és ugyanúgy használnak krémeket, tonikot, olajokat, akármit hogy úgy nézzenek ki, ahogy. De valaki aki nem természetes szépség is ki tud tűnni a kisugárzásával. Szóval első lépésként ne irigykedj másra, hanem azt az energiát inkább magadra fordítsd, töltsd időt a barátaiddal, foglalkozz a hobbiddal stb.
2015. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Van néhány lány, akinek én is nagyon irigylem az arcberendezését. :)

Tipikus természetes szépség pl. Jessica Alba. Bár még őt sem láttam smink nélkül. De azért nem hiszem, hogy nagyon erőlködnie kéne. :) Próbáltam netről képet letölteni átlagos lányokról, hogy milyennek látom én a természetes szépséget, de csak egy csomó sztár jött le. Ez van. :)

Mit nem adnék tökéletes bőrért, szép, kerek arcformáért, egy-egy ilyen beugró pöttyért a szám szélén, vagy fitosabb, esetleg római orrért! Vagy csak egy kicsit hullámosabb hajért! De nem adatott meg!

Nem érdem, és viselni is tudni kell! Én ezeket a nőket megnézem, és csak annyi jut eszembe: Bárcsak, bárcsak, bárcsak! Szóval én is felértékelem őket vlmilyen szinten. Pedig nem biztos, h sikeresebbek a pasiknál vagy beképzeltebbek, vagy butábbak, mint én.

Közben találtam egyet aki nekem a természetes szépség kategória:

[link]

2015. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A linkelt lány szerintem nem átlagos, hanem kifejezetten szép. :)
2015. okt. 9. 18:29
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi a természetes szépség:

[link]

2015. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Igen, a linkelt lány kifejezetten szép, természetes. Bár azt nem tudni, mennyi púder és alapozó van rajta az egyes képeken, de... szerintem alapjáraton smink nélkül is természetes szépség. Az ilyen nőket nagyon tudom irigyelni és néha kívánni néhány arcbeli vonásukat magamra is.
2015. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Persze nem irigykednék, ha emiatt nem imádnák őt.
2015. okt. 9. 18:41
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ész kérdése sem főként a tanulása, azzal is születik az ember. De ilyen a kreativitás is, kézügyesség, stb.


Miért ne lehetne ezért imádni, tisztelni valakit? Mert nem kellett belerokkannia? Hát aztán...


Mindenki jó valamiben, van aki éppen abban, hogy gyönyörűnek született, és úgy maradt. Irigykedni meg felesleges. Attól nem leszel szebb. Koncentrálj inkább a te "ingyen" kapott erényeidre, előnyeidre.

2015. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%
Elolvastam a kommenteket és kiderült, hogy igazából szerintem azt sem tudod, hogy mit kérdeztél. Természetes szépségről kérdezel a kérdésben, de a 9-esnek adsz igazaat, aki jött a púder és társaival, hogy így meg úgy elfedi. Akkor az már nem természetes szépség vagyis te valami mást szeretnél tudni. A 2. hogy a lányok sokszor hiszik, hogy nem elég szépek és ekkor jönnek a kiegészítők mintpl a rúzs ami számomra undorító akármilyen is legyen a színe, de ha vörös vagy ilyesmi az csak még rosszabbá teszi. Egyébként pedig sajnos ilyen az élet, a legtöbb férfit nem érdeklik a kevésbé szép nők, viszont sokkal több olyan nő van aki sokkal jóképűbb pasast szeretne, mint amit megkaphatna és őket sem érdekel semmilyen erőfeszítés, hogy heti hányat sportol vagy milyen keményen próbálkozik azért, hogy ledobjon pár kilót aminek a végén lehet, hogy eredménye sem lesz.
2015. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ahogy a 9-es mondja. Én a szemöldökömmel vagyok bajban, ha nem festem, aránytalan... Szóval nem merek festék nélkül kimerészkedni, és ha elfogy, bepánikolok:D ez van!
2015. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!