Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelemben van korhatár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemben van korhatár?

Figyelt kérdés
Lehet valaki 40+ felett annyira szerelmes, hogy eldobja a józan eszét, mindent elnézzen a másiknak,akkor is, ha tudja, hogy nem szereti viszont,[mármint szerelemmel], és sosem lesz köztük kapcsolat?
2015. okt. 9. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18 karika. :D
2015. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem kortalan.


19724/F

2015. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Damien. Csak arrol van szó, hogy egy neveletlen, komlexusos kis senki vagy, aki igy akar kompenzálni.

A kor amugy sem érdem csak állapot.

Majd olvasd magad vissza ha betöltöd a 40-et. Csodálkozni fogsz! Báár! Lehet, hogy te egy fogatlan impotens leszel? Vagy már vagy?

Mindenesetre ha ilyenek lennének a fogaid, csövestől ennéd a kukoricát.

Kérdezd meg a 17-20 éves lányokat! Mást fognak mesélni. A szexről is és velük valo bánásmodrol is.

Vagy éppen ez fáj?

Mindegy kisgyerek.

Szánalmas vagy és különben sem vivok szellemi párbajt fegyvertelennel!

2015. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#5,10

Tömören! Egy barom vagy!


19/L

2015. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

5# képzeld a 40 felettiek is ismerik a fogkefe+fogkrém kombinációt, sőt a fogorvost is.

Attól,hogy nincs kapcsolat, lehet szerelem,akár kölcsönös is, csak ez nem mindig egyszerű, lehetnek olyan körülmények, mikor más szempontokat is figyelembe kell venni, érezzünk bármit.

Az esetemben nálam szerelem, nála szeretet [ szerelem? nem tudom eldönteni], viszont a kapcsolat lehetetlen. De nem tudok rá haragudni, akkor sem, ha megbántott, bár szándékosan soha nem tette.

2015. okt. 10. 11:32
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Az öregek hiába ismerik a szájhigéniát, sajnos a legtöbb idős ember büdös. Nem tehetnek róla, rendszeres fürdés dacára is átüt rajtuk az a rémes öregemberszag, férfiakon főleg, a nőknek pedig átható dohos/pisa szaguk tud lenni, ez a korral jár.


Az ötvenesek már eléggé trotyakosak... Van pár jó genetikájú, aki még erős, de a többség már ráncos, ősz, romló látású/hallású és már csak minden 4.esetben jön össze a szex. Mondjuk a többségük a halálán van már, nagyon nagy a kihalási aráy az ötvenesek közt.


Afelett meg már csak a "kéjenc papa" titulusra pályázhatnak, meg megrakhatnak nagyritkán pár apakomplexusos, beteg csajszit. A nénik meg már abszolút átmennek sárkányba (menopauza)

2015. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Damien. Ha ilyen a világszemléleted remélem nem akarod megérni a 30-at sem!
2015. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Én meg azt remélem, hogy jó sokáig él, jó büdösen stb.. vén kéjencként.

Az ilyen embernek nem nevezhető lény megérdemli a saját nyomorát, ami miatt ilyen lelkisérült nyomi.

Még sosem voltam büdös, a ruháimból öblítőillat árad, és parfüm leng körül, ahogy valószínűleg sok-sok embert. Bár korilag 40 felett vagyok, de lelkiekben fiatal, és nem vagyok elmaradott sem, ahogy más sem az.

2015. okt. 10. 18:04
 19/20 anonim ***** válasza:

Damien, egyszerűen hihetetlen, hogy mennyi hülyeséget hordasz össze. Itt 40 feletti emberekről van szó, nem 70-80 évesekről. Tudod, hány nőt ismerek, aki 40 fölött szült? És hány férfit, akin 60 fölött szexuálisan aktív?

Egyáltalán tudod, hogy a nyugdíjkorhatár 65 év? Azoknak a negyveneseknek, akiknek szexre, szerelemre, teljes életre nincs joguk, szerinted, kötelességük még 25 évet dolgozni. Viccnek is rossz.


Egyébként, ha valakinek keserű a pohár, az éppen te vagy. Boldog embernek nem az a legnagyobb öröme, ha másokat sértegethet, úgy en bloc a népesség felét.

2015. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Damien Hellfire: szerintem menj át a tini párkapcsolatokat kategóriába... ez itt a FELNŐTTEK terepe.

Én például negyvenesként erőm teljében érzem magam, huszonévesen nem voltam ilyen aktív, mint most. Rendszeresen szólítanak le utcán ismerkedési szándékkal, huszonévesek is, úgyhogy nem hiszem, hogy el kéne ásnom magam... de van párom, szerelmes vagyok, napi háromszor szexelünk. És még gyereket is vállalnék, a környezetemben többen szültek 40 felett, van, aki ikreket...


Te tényleg kevered a negyvenes kort a 70-80-90 éves korosztállyal... de majd idővel rájössz, hogy nem ugyanaz. :) (Mellesleg, még hatvanasok is lehetnek szerelmesek és szexuális életük is van... én ismerek ilyet is.)

2015. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!