Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért mondhatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondhatta?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel nem lehetünk együtt, mert nem itthon dolgozik, és ritkán jár haza, nem mer kapcsolatban lenni igy, de amikor itthon volt lefeküdtünk egymással többször is, nagyon kedveljük egymást. Azt mondta legutóbb, hogy nem mer jönni, mert nem tudja mit érez. Lehet, hogy érez valamit?
2015. okt. 10. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy Te mit akarsz! Te csak havi egy alkalommal, vagy minden nap boldog szeretnél lenni?

Meg kell neki mondani, hogy ha ő nem, akkor lapát van és keresel mást, mert gyerekes szórakozásra nincs időd. Keresel vlki olyat, akinek majd lesz Rád elég ideje, értékelni és szeretni fog.

2015. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok még.

"Azt mondta legutóbb, hogy nem mer jönni, mert nem tudja mit érez."

Ez egy tök jó taktika is. Tudja, h vonzódsz iránta, ezért le is fekszel vele, mert beetet azzal, hogy lehet, hogy lehet vlmi, de valszeg lapátra tesz majd még néhány menet után. De így nem kell még mentegetőznie sem, hanem csak annyit mond, hogy "Előre mondtam, h nem tudom mit érzek." Beléd fog rúgni egy jó nagyot, ha nem lépsz mielőtt jobban megsérülsz! Tedd meg, hogy rákérdezel, ahogy előbb írtam, ha kedvel, gyakrabban találkozik majd, mert neki is az az érdeke, hogy Téged boldognak lásson. Ha meg nem, akkor meg sokkal kisebb sebed lesz, mert többet nem fog hívni, lekopik.

Remélem az első variáció lesz, de sajna az utóbbi lesz és le fog lépni. De legalább mást is beengedsz az életedbe!

2015. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de erről egy srác korábbi kérdése jutott eszembe. Nem lehet, hogy ő tette fel ezt a kérdést?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem 3-as. Ők már lefeküdtek.
2015. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, de a kérdés is vagy két hónapos...

Hogy érdemben is hozzászóljak a kérdéshez: a srác szövege szerintem nagyon gáz, bocs! Ha nem tudja, mit érez, akkor nem az lenne a legcélszerűbb, hogy jön, találkoztok, és talán megvilágosodik?

2015. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamuszöveg kérdező. Lefeküdtél vele és így szépen beetet, hogy jaj ő nem mer semmit".
2015. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!