Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bonyolult szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult szerelmi történet, lehet, hogy mindennek vége, szerintetek van még remény? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Elnézést ha kicsit nehezen érthető amit írok, közben nagyon sírok és nehéz írni!


Szóval van egy 19 éves lány, aki 100 km-re lakik tőlem Kecskeméten, én 22 éves fiú vagyok Békéscsabán lakok... lassan 3 hónapja beszélünk, iszonyat jól kijövünk egymással, nagyon hamar szerelmesek lettünk tulajdonképpen egymásba... sokat beszélgettünk meg ilyenek, múlthét pénteken elmentem hozzá, isteni volt nagyon jól éreztünk magunkat... simogattam, kényesztettem, feküdtünk az ágyban és nagyon jó volt... megbeszéltük, hogy majd ő szól ha legyen csók... azt kérte, hogy pusziljam meg az arcát, utána a nyakát, mondta hogy még1x, még1x... utána a száját pusziljam meg, mikor megpusziltam megcsókolt... tehát nagyon jó volt mindkettőnknek és tudom, hogy szeretné még ő is...


Sok problémája van, sokat változik a hangulata és sokszor van rosszkedve... de engem ez nem érdekel. Én szeretnék mindig vele lenni, mindig meghallgatni, vele sírni... szeretem őt, nagyon! És tudom, hogy ő is szeret... de most az utóbbi napokban elhidegült tőlem nem tudom mi a baja...


Ma konkrétan azt mondta, hogy már nem szeret engem, nagyon utálja magát emiatt, hogy ilyen velem... nagyon rosszul esik, azt mondta sajnálja... de tudom, hogy ez hazugság nem lehet igaz, hogy ezek után ő már nem akar tőlem semmit... el akarok menni hozzá, hogy legalább élőben beszéljük meg a dolgokat, nem lehet csak így vége... mindennél jobban szeretem, életemben nem voltam még ilyen szerelmes nélküle nem fogom kibírni, már a nyugtatókon filózom sajnos...


Mi lehet a baja? Szerintetek van még esélyem? Sokat csókolóztunk meg minden, mondta hogy szeret... nem hiszem el, hogy most egyik napról a másikra gondol egyet és le akar rázni... azt mondta másba nem szerelmes vagy nem emiatt csak szerinte ez nem működne, most valami olyat írt, hogy szeret de nem akarja nem szeretné vagy én nem is tudom... próbálom megérteni de én tiszta szívemből szeretem és szeretnék elmenni hozzá mégegyszer... egyetlen egy esélyt szeretnék, hogy töltsünk együtt egy teljes napot, hogy megmutassam mit érzek, én nem akarok csak a barátja lenni, egyik pillanatról a másikra, én ezt nem fogom bírni... élni nem akarok így... mondjatok valamit mit tegyek? Letiltani meg otthagyni meg az időre bízni a dolgokat nem fogom, mert nem bírom! Ő az egyetlen nő akit akarok és félek, hogy elveszítem...



2013. júl. 29. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam így lánnyal 1 év kellett hogy elfelejtsem mostmár totál nemérdekel csinál amit akar :D


Komolyra fordítva a szót mindenképpen személyesen kell ezt megbeszélned vele és ott ráveheted hogy elmondja az igazságot mert neten keresztül könnyebb hazudni.

2013. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is: légy határozott férfi, ne ,,hisztizz" , mert az semmit nem old meg, csak rosszabb lesz minden! Mondd meg vagy írd meg türelmesen és kedvesen a lánynak, hogy mit érzel iránta! Egyelőre ennyit tegyél, aztán írd meg, mi a helyzet!

Sok sikert!

2013. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, most is beszélünk egyébként, azt mondta szeret... igazából úgy vannak problémái, hogy mások miatt... nem miattam! Szóval menjek el hozzá és mondjam meg a szemébe, hogy engem nem érdekel mennyi problémája lesz mindig mellette állok? Mert ezt tudnia kell... tudom ti nem tudtok úgy hozzászólni, hogy tényleg tudjátok mi a helyzet, de nagyon köszönöm! Próbálok neki segíteni mindenben, imádom őt!
2013. júl. 29. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá és mondd meg neki! Szurkolok! :)
2013. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tudod most elvakít a rózsaszín köd, az endorfin hiány, olyan mint egy betegség... nyugi én is átestem ezen, jelenleg is még tart, de már nem olyan szinten mint nálad


a bulik, haverok stb stb... meg az h van miért meg haragudnom rá, sokat segít és hidd el ha kínozod magad csak rosszabb lesz, inkább légy férfi és tekintsd ezt az állapotot betegségnek, meg fogsz gyógyulni ha akarod, csak ahhoz előre kell nézned


belülről nézve nehéz, ezt elhiszem, sok sikert neked


egyébként az h szeret nem biztos h azt jelenti h szerelmes is beléd, próbálj meg férfiként viselkedni, nem zaklatni, nem megbántani aztán ha együtt maradtok talán beléd szeret, de ne engedj a végsőkig és ne szállj el, fogd fel ha azt mondja vége, hidd el megbánod később mikor vissza gondolsz ha nagyon most nagyon nyomulsz

2013. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából annyira szeretném rávenni, hogy töltsünk együtt egy napot, hogy hagy aludjak nála... nem kérem, hogy csókoljon meg és mondja, hogy szerelmes belém... csak egyetlen egy napot voltunk eddig együtt akkor is 6 órát... a 6 óra alatt úgy feloldódtunk... szomorúak voltunk mikor el kellett jönnöm, nagyon jól éreztük magunkat... volt egy két dolog. Egy teljes napot el akarok vele tölteni, hogy teljesen tudja milyen vagyok, ha utána is úgy gondolja, hogy ne... hát jó nem fogok nyomulni. De rengeteg problémája van és én nem csak egy szimpla barátként... tegnap előtt azt mondta, hogy 10-es sklán 8/10 szerelmes belém... tegnap este úgy köszönt el, hogy szeret... nem tudom mivan :D
2013. júl. 30. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a távolság neki a baj! sok kapcsolatot nehezít meg, mert lehet, hogy szeret, de nem akar úgy beléd szeretni, mint te belé, mert akkor csak szenvedne, hogy nem lehet akkor veled, amikor csak eszébe jutsz. értsd meg, hogy kecskemét nem a sarki kisbolt, ahová elugrasz, amikor csak kedved van! ez eléggé nehéz lehet, hogy feldolgozd, de hidd el, hogy akár hazudhat is neked..énis mondtam már valakinak találka után hogy nagoyn jó volt stb, közbe a facén a másik beszélgetőpanelba irtam, hogy igen, rendes volt, de nemjött be "úgy", szóval most megpróbálom finoman lekoptatni,de tényleg rendes, nem akarom megbántani...
2013. aug. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már holnap megyek hozzá megint és eléggé odavan értem azóta.... :) Szóval nem lesz gond. :D
2013. aug. 7. 22:54
 9/9 anonim válasza:
Na, mi tortent azota?:)
2016. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!