Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a korkülönbségről? Tartós lehet egy kapcsolat nagy korkülönbséggel? Én ( nő) 26 éves vagyok, barátom 47 éves.

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%

Ő nem a barátod, hanem a pótpapád.

Apakomplexusos vagy.

2015. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
vannak gyerekei a hapsinak??
2015. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Vén trotty az már.
2015. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek a pasija 33 évvel idősebb és tőle akar gyereket. A fickó 64 éves és esze ágában sincs gyereket csinálni, mert már van 5. Lehet tartós a kapcsolat, de nem lesz közös jövő. Egyáltalán te akarsz-e gyereket, ő akarna-e tőled ilyen korban, nyitott kérdések.
2015. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Ja, igen, ez amúgy akkor szokott lenni, ha apakomplexusa van egy nőnek, vagy ha volt is apja, az nem foglalkozott vele kellőképpen, vagy ne talán korán elvesztette, minden esetben erre vezethető vissza.
2015. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nincs apakomplexusom, mindig is az idosebb pasik jottek be nekem!

Van 2 felnott gyereke igen!

En nem akarok gyereket!

Miert baj ha szeretjuk egymast? 😡

2015. okt. 11. 06:04
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Ó, de égés már, mintha az apáddal lennél együtt, az a szerencsétlen paprikajancsi párod meg mintha a lányával. Töttyedt tata test rajta a fiatal csajon, és az ember ne kapjon hányingert. Na szakítani vele azonnal, hát mit képzel az tata létére fiatal csaj. Jó lesz neki a szomszéd 45 éves Magdika pl.
2015. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolso, hany eves vagy?

Mondjuk meg ugy 20 evvel ezelott en is ugy gondoltam, hogy a 40-es emberek mar oregek, de igy hogy mar en is elertem azt a kort mashogy velekedek.

De szerintem csak savanyu a szolo, hogy a fiatal lany inkabb egy idosebb ferfivel van mint a hasonlo koru gyerekekkel.

2015. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Aha, bezzeg amikor tizenéves kisfiú az anyjával hentereg, az normális, hú, biztos dögös milf :D ugyan már!

Kérdező, nekem nem lenne gyomrom, de ha téged boldoggá tesz, vágj bele!

2015. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy 20-on éves férfi van egy 40-es lánnyal, az helyén való, fordítva nem oké :) Kérdező is inkább keresne egy korban hozzá illőt, mint hogy amiatt rettegjen, hogy ne hogy valami baj legyen a tatussal, gyengülő szív, széklet és vizelet tartási problémák stb. :)
2015. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!