Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ti hagytátok már el -e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hagytátok már el -e miatt a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy gy másik lánynál szikrát éreztetek. Mi lett a "szikrás" barátnővel? Fellángolás volt vagy komoly dolog lett belőle? Esetleg nem bántátok meg, hogy egy stabil kapcsolatotokat elveszítettétek?

2015. okt. 13. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt igen. Az említett lány a barátnője volt ráadásul. Szakítottunk, 1-2 hónapra rá találkoztam a csajjal, nem volt jó, én se kellettem neki. Nem bántam meg, hogy szakítottam viszont.
2015. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem véletlen egy-egy ilyen szikra. Ha észreveszel más lányokat, ott már baj van a kapcsolatotokban. Szerintem nem azt kéne nézni, hogy megéri-e a "szikra" után menni, mert az MINDENKÉPPEN fellángolás! Ha a szikra után is mész, akarva-akaratlanul is, de félig az előző kapcsolatodban maradsz, rettenetes fájdalmat okozva valakinek.


Voltam már szikra, voltam az, akit elhagytak, és voltam már az is, aki elhagyott egy szikra miatt.


Mint szikra, én nem tudtam a pasi barátnőjéről. Velem csalta meg a barátnőjét! Eszeveszett vonzalmat éreztem a srác iránt, de mivel az egyéjszakás kalandok híve nem vagyok és úgy gondoltam hogy ez akár többet is megér, csak csók történt köztünk, de randizgattunk... Aztán a szikra elkezdett alábbhagyni a részemről, s megtudtam hogy a srácnak barátnője van. No, ott elvágtam a köteléket, s mint kiderült, a srác ez után eszmélt fel, és szakított a barátnőjével. Azt mondta, az volt bennem meg, ami a barátnőjében nem volt, ezért egy idealizált kép voltam. Nem voltam az ő embere, csak kiutat keresett a kapcsolatából, valamivel pótolni akarta a hiányzó részeket.

Mint akit elhagytak... Hahaha, nevetek. :) Hát, szánalmas egy húzás volt. Másfél éve voltunk együtt a sráccal, én már megcsaltam őt(erről lejjebb), s mikor újra összejöttünk, talált magának egy szikrát bosszú gyanánt. Miután szakítottunk, milliószor összevesztek, és én próbáltam segíteni kettejükön ( persze rajtam, mert a csaj féltékeny volt, holott vele csalt meg a barátom 1 hónapig, végül is oka van féltékenységre :D ) és végül úgy döntöttem, kiszállok a dologból, mert a srác nem tudott dönteni; hol engem akart, hol a másik lányt. Ha jól tudom, össze se jöttek, csak kavargattak, a csaj szerelmes volt, a volt barátom meg ott hagyta őt mint macskát sz+rni mert csak arra volt jó a lány, hogy kiszeressen belőlem maximálisan.


Amikor én találtam szikrát, az azért volt, mert a barátommal rettenetes volt a kapcsolatunk. Beleszerettem egy srácba ( utólag mondva ez nem volt több egy szimpla fellángolásnál ) és valahogy neki is tetszettem, de a dologból nem lett több egy csóknál, ami nagyon tanulságos volt a számomra. Iszonyú sok érzelmet tettem a csókba, de végig a barátom lebegett a szemem előtt, végül elundorodtam magamtól.


Ergo; ezek a kis szikrák sosem érik meg olyan szempontból, hogy tuti hogy csak arra vetíted ki őket amik az aktuális párodban nincsenek meg... idealizált képet látsz olyankor, nem a valóságot. Le kell zárnod a kapcsolatban fűződő szálakat. Lehet, hogy később megbánod, mert lehet, hogy segíteni lehetett volna a kapcsolaton. Adj egy esélyt először a kapcsolatnak. A szikrákból sosem lesz semmi komoly.

Ha meg igen, azt érezni fogod. Az sosem csak egy szikra...

2015. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!