Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra? Szerintetek létezik?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van:) Mikor érzed, hogy ti már találkoztatok valahol^.^
2015. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így, ebben a formában nem hiszek benne, de abban igen, hogy létezik olyan, hogy meglátsz egy ellenkező neműt, és egyből megmozdul valami benned. Többet érzel vonzalomnál. Még csak az sem szükséges, hogy felismerd, hogy vonzódsz hozzá. Egyszerűen csak kitűnik számodra a többi közül, és mindig észreveszed, ha keresztezitek egymás útját. Én legalábbis így éltem meg, mikor hasonló történt velem. Ebből pedig nagyon könnyen fejlődik ki a szerelem.
2015. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is. Szerintem sokszor elég egy pillanat, hogy beleszeress valakibe. Én is így estem szerelembe, máig emlékszem, de az már a második tanítási héten volt, tehát nem első látásra volt. De lehetséges.
2015. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Abszolút létezik, de szerintem picit komplikáltabb formában.


Így volt az első szerelmemmel is... Csodálatos volt, talán még most is tartana... Olyan volt őt látni elsőre, mintha már találkoztunk volna valahol. Éreztem valami kapcsot kettőnk között - mint kiderült, nem voltam vele egyedül. Ezt azért nem mindenkivel érzi az ember... :)


Ugyanakkor van olyan is, akihez az első pillanattól kezdve vonzódsz. Ez természetes; meglátod, hmm, jó pasi/csaj. Később pedig vagy beleszeretsz vagy megmarad a "nagyon jól néz ki" státuszban. Volt olyan, aki mai napig tetszik, s van akibe egy idő után belezúgtam :D


Összefoglalva: első látásra szerelem nincs, mert az picit több, mint a "jól néz ki", és amikor érzed azt a kapcsot, az meg több, mint szerelem. :) Ez lehet, hogy picit furcsa, de nekem ez a véleményem. Szóval ha a kettő összejön ( kapocs érzés és a hűdejólnézki ) azt nevezzük első látásra szerelemnek de az idővel alakul ki.

2015. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem feltétlenül csak a külső vonzalomra gondolok. Hanem mondjuk meglátod, megtetszik. Elkezdtek beszélgetni és rájöttök h összepasszoltok. Innen pedig már épülnek fel az események villám gyorsan. Ez is lehet az, nem?

2015. okt. 14. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, ki mit ért ezen.

Az biztos, hogy erős, akár ellenállhatatlan vonzalom, az a bizonyos villámcsapásszerű érzés létezik. Én már átéltem. Csakhogy ez a számomra még nem szerelem és bár mint már mondtam, átéltem, nem lett szerelem belőle.


Nekem a szerelem főképp lelki alapokon nyugszik és ennél sokkal mélyebb érzés. Tehát ahhoz, hogy valóban beleszeressek valakibe, ahhoz jobban meg kell ismernem lelkileg, mint ahogy első látásra meg tudnám, így nálam a szó szoros értelmében véve nincs szerelem első látásra.

2015. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, egyetértek a 6-ossal.

Kérdező, ez tökéletesen az, amit leírtál. Szerelem első látásra. :)

2015. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne azt hinni hogy létezik, de én sose találkoztam még hasonlóval sem... Szerintem nem lehet az ilyen dologra rámondani hogy szerelem. Hisz nem is ismered. Lehet hogy sorozatgyilkos, vagy egy hűtlen, hazug Gazember
2015. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. És ez az érzés csak akkor csap be, ha az a típus vagy aki könnyen érzelmekre lobban és ostobán beleveti magát mindenbe. De ha higgadtabb személyként átéled ezt, akkor tudod, hogy úgy tud bevillanni, ahogy semmilyen más érzés.
2015. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!