Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy egy 23éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy 23éves pasi évek mulva is fél kimutatni az érzelmeit, mert az első csúnyán bánt vele?

Figyelt kérdés
Mármint hogy nem tudta feldolgozni, illetve hogy az a tökéletes nő a számára,és azóta nem képes mást szeretni, beengedni a szivébe, és hozzá senki se hasonlitható, és hogy annyira kicsinálta,hogy évekkel később sem meri kimutatni másnak,hogy mit erez,mert annyira fél
2015. júl. 9. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezhet, nehéz és sok munka egy ilyen helyzetből kikeveredni... legalábbis nekem az.


23/F

2015. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem hogy létezik, hanem ez az álltalános. 33 évesen is "félni" fog ettől. De az oka leginkább az, hogy a tapasztalata azt mutatja, hogy konkrétan nem eredményes, ha kimutatja az érzéseit. Kevésbé lesz vonzó annak a nőket, akinek kimutatja az érzelmeit. De ezt minden felnőtt férfi tudja.
2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 2: Érdekes, én akkor kezdtem el vonzódni a barátomhoz, amikor elkezdte kimutatni az érzéseit, gyengeségeit. Addig közömbös volt számomra.
2015. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Van ilyen de ez nem azon múlik hogy szereti e még vagy sem... vagy hogy azelőtt mennyire szerette... Ha egy boltba átvernek a visszajáróval nem egyszer akkor utána mindig meg fogod nézni hogy mennyit kapsz vissza ez egy emberi reakció. Az ember egyre óvatosabb lesz.
2015. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik sajnos. A párom is ilyen,de szerencsére engem nagyon szeret,de nem tudta kimondani,azt a szót,hogy szeretlek meg nem igazán beszél az érzelmeiről.Hogy honnan tudom,hogy szeret? Elárulja a szeme és a viselkedése ahogy hozzám áll és mindig támogat mindenben. 3 év vagyunk együtt még most kezd feloldódni és megnyílni,mert az előző nője érzelmileg annyira a földbe tiporta,hogy úgy gondolta neki nem kell soha senki(megcsalta,játszott az érzéseivel,megalázta).Én hagyom nem piszkálom,hogy beszéljen az érzelmeiről,mert ő úgy is megteszi magától ha készen áll rá.3 évet kellett várnom a bűvös szeretlekre és arra,hogy veled akarom leélni az életem,de megérte boldogok vagyunk.Örülök,hogy sikerült megnyílnia nekem és megbíznia bennem. Hamarosan tervezzük az esküvőt. :) Szóval semmi sem lehetetlen és megéri kitartani lányok,még ha a pasi nem is szavakkal vesz le a lábatokról,mert a tettek fontosabbak.Ezt megtanultam tőle. :)
2015. júl. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!