Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerencsés vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsés vagyok, vagy szerencsétlen, ha még nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Egyeseknek örömöt, másoknak bánatot okoz a szerelem, valakinek mindkettőt. Én viszont még sosem tapasztaltam meg, hogy milyen érzés ez, pedig már 23 éves vagyok. Több csajjal is összejöttem már, de irántuk csak szimpla vonzalmat éreztem, nem szerelmet, így ezek a kapcsolatok hamar véget is értek. Amúgy elég naiv típus vagyok, egy ilyen budai burokban élek, elvagyok a saját kis kényelmes világomban, néha eljárok pár helyre, ha elhívnak, meg benézek az egyetemre, alapvetően jól kijövök az emberekkel, laza vagyok és nyugodt, de a szerelemről fogalmam sincs, hogy mi az.

2015. okt. 14. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az általad felvázoltak alapján mindkettő. Szerintem az életben szomorúnak is kell lenned néha ahhoz, hogy igazán boldog lehess. Szóval én azt mondanám ez egy kicsit szerencsétlen. De ki hogy látja.
2015. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23 évesen azt hittem szerelmes vagyok, de amikor egy év múlva már nem a feleségembe voltam szerelmes, akkor rájöttem hogy tévedtem!
2015. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb,mint hogyha plátóian szerelmes lennél,aztán meg utána 2 évre szerelmi bánatod
2015. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy! Én bár sose lettem volna az!
2015. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy. Ha szerelmes vagy, és nem teljesülhet be, annál nincs lassabb halál...
2015. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!