Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki olyan helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki olyan helyzetben h reménytelenül szerelmes valakibe? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Meséljétek el a történeteteket is...
2009. dec. 20. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Történetet nem mesélek, csak annyit mondok, hogy 3szor voltam szerelemes életem mindig reménytelenül és többé nem leszek szerelmes az biztos. Ha van Isten ennyit megtehetne Nekem. Szóval nem csak Te vagy ilyen szerencsétlen. 22/F
2009. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Történetet én sem szívesen mesélek, de én is reménytelenül szerelmes vagyok már 2 éve. ...
2009. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A Te történeted, hogy szól? Első voltam.
2009. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Van még rajtad kivül.

De sztorit inkább én se. Hosszú.

L

2009. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Végre egy szerelem, ami nem automatikusan viszonzott. Én már azon gondolkodom, hogy önimádó leszek, mert ez az egyetlen módja, hogy legyen egy viszonzott szerelmem. Bár mert te nem én vagyok, még mindig becsengethet hozzád azzal, hogy te vagy élete nagy szerelme.
2009. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hónapok óta kavarunk,megmondta h nem vagyok közömbös a számára,de mindig mást fűz vagy mással jön össze....
2009. dec. 20. 20:11
 7/17 anonim válasza:

1,5éve vagyok reménytelenül szerelmes.. Volt egy fél éves kapcsolatom.de úgy érzem hogy belé nem voltam annyira szerelmes mint akibe 1,5éve.

Tavaly nyár végén 7év csönd után összefutottam egy volt osztálytársammal, legjobb barátnők voltunk. Aztán este ott aludtam náluk, és egyik haverja pont aznap éjjel hivta fel hogy kimehetne ..kimentem én is, az a találkozó után felvett msnre sokat találkozgattunk, de volt már barátnője akkor is amikor megismertem. történt egy pár dolog..ebbe nem mennék bele.. de aztán egyszer megbántottam és azóta alig találkozunk.. kb 3havonta:( és nagyon nagyon hiányzik:(

2009. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
L/17
2009. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Mindig ,egyfolytában reménytelenül vagyok szerelmes. Én sem tudom, ez hogyan történik...

Az első srácba több mint három évig voltam beleesve, de akkor még nagyon kislány voltam szerintem,ezért is nem lett belőle semmi. Az én hibám volt, nem mertem lépni. Aztán az első reménytelen szerelmemet elfeledtette a második, irónikus módon az első miatt történt meg a második. Ez azóta is tart, valamelyest viszonzott, mégis reménytelen, csak szenvedni tudok miatta, de úgy érzem nem fog elmúlni egyhamar. Alig egy éve tart, rizsának tűnhet,de különlegesebbnek érzem , azt hiszem most sajna igazán szeretek valakit,aki nem érdemli meg, és elfelejteni nem fogom tudni egyhamar. Nehéz felfogni és elfogadni, hogy amit halálosan szeretnél, nem lehet a tiéd.

2009. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom, mindenkihez vonzódik a szerelme rajtam kívül.
2009. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!