Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek sextöl? Lelki serult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek sextöl? Lelki serult lany vagyok, lelkileg felek a sex utantol mit tegyek ha senki nem ert meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkori sérelmek muatt is nagyon gátlásos vagyok .A barátom meg nem érti meg hogy fáj ,hogy meg nem vagyok felkészülve.És azt sem érdekli hogy vérzek,Megfogattam hogy nem fekszek le h@zasag elott es megigerte hogy birni fogja
2015. okt. 16. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
R.I.P Magyar nyelv
2015. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ezeket nem keoes megerteni a baratod akkor hagyd el es Keress valaki olyat aki megerti a helyzeted es elfogadja az akaratod.

18/L

2015. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Senki nem ért meg, vagy a barátod nem ért meg? Nem mindegy.
2015. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A házasság miért csúnya szó?
2017. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg aszexuális vagy.
2018. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!