Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Januárban szakított velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januárban szakított velem az első nagy szerelmem, azóta lassan eltelt egy év és azóta is naponta gondolok rá, tanács mit lehetne ez ellen csinálni? Hogy tegyem túl magam rajta h szinte eszembe se jusson?

Figyelt kérdés
Hiába randiztam más lányokkal, ismerkedtem másokkal, nem mondom hogy belehalok a fájdalomba de akkor is érzem hogy hiányzik és nem tudom elfelejteni, tanács mit lehetne ez ellen csinálni? 20/ffi

2015. okt. 17. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi.

Idő. Évek. :(

2015. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Életemben egyszer voltam igazán szerelmes egy nőbe, kb. másfél éve ért véget a kapcsolat. Mindig is emlékezni fogsz rá, az érzés az, ami a legjobban aggasztja az embert, nem a nő. Aki egyszer ezt megtapasztalja, az utána nehezen jön össze más nővel, kivéve, ha abba is szerelmes lesz, de ennek nem sok az esélye.

Az idő nem old meg semmit, baromság. Te fogod megoldani idővel magadban, csak változtatnod kell a hozzáállásodon és a szokásaidon.

Olvass neten ebben a témában, nagyon sok jó tanács van, pl. keress egy új hobbit, próbálj ki olyan dolgokat, amiket még nem csináltál. Nekem ezek segítettek, viszont szerencsém is volt abban, hogy rájöttem a saját hibáimra, minél több "lelki", "szerelmi", "hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban" könyvet elolvastam. Nézz utána, hogy mi az a szerelem, mit csinálj legközelebb máshogy, miért nehéz azután felállni, mi a csalódás lényege. Amíg ezeket nem fejted meg, addig azok a csajok, akikkel most randizgatsz, látni fogják, hogy valami nem stimmel, ezt ők megérzik.

2015. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!