Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főként lányok tanácsa érdekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok tanácsa érdekelne, hogy ők mit értékelnének ebben a helyzetben, mi lehet egy jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit most ismertem meg közelebbről és bár régebb óta ismerem, most tudtam meg róla ez elmúlt hétben több dolgot, mint eddig akármit. Viszonylag szép és vicces teljesen el tudnám magam képzelni vele, pedig eddig nem sok ilyen lány volt. ő 16 és kb 3.5 év van közöttünk ami szerintem belefér. Nem tudom, hogy lenne-e bármi esélyem nála, de túl sokan ismernek mindkettőnket, túl sok a közös ismerős és kicsit cikinek tartanám ha ebből ismét egy újabb visszautasítás lenne, mert az életemben sajnos még csak erre volt példa, akármit tettem egy kapcsolatért. Szerintetek mi lenne lenne a helyes? Most sajnos egy pár napig nem leszek itthon, de addig írjak rá párszor meg ilyenek és ha esetleg később már ő is keres akkor vehetem jobb jelnek esetleg megkérdezhetem hogy lenne-e kedve eljönnie velem valahova, ha pedig nem akkor hagyhatom az egészet? Vagy ez egy teljesen rossz elképzelés? Már eléggé rossz érzés, hogy eddig egy kapcsolat sem jött össze és egy idő után már tényleg egy vicc lesz amit csinálok, vagy mégsem? Ahogy észrevettem ez a bevallom mit érzek nem működik, hiába kaptam már ezt a tanácsot sokszor.


Bocsi ha nem jó a kategória, de mivel papíron én már felnőtt vagyok remélem nem baj. Hátha a ti tapasztalataitok viszont segíthetnek.

Előre is köszönöm.


2015. aug. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nála, nem szabad a korábbi visszautasításoktól megijedni, ő egy másik lány. Figyeld a jelzéseit, vajon te is bejössz-e neki, beszélgess vele sokat, és ha úgy látod, hívd el valahová. Nem kell azonnal lerohanni az érzésekkel. Ha már elmegy veled közös programra, az jó jel. Aztán kérdezgesd fiú témáról, hogy van ezzel, szeretne-e fiút. Ha úgy látod zöld lámpát kapsz, akkor lehet tovább lépni.
2015. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A -teen évek 20 éves korig tartanak, szóval rakjuk át!:)
2015. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a felnőtt részben is van annyi gyerekes kérdés és válasz, hogy elgondolkodtató, jó helyen van-e a 18-as korhatár.
2015. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj rá mindenképp akkor is, ha távol vagy :) Utána pedig hívd őt el valahová! Ő tényleg egy teljesen másik lány, próbáld meg elfelejteni a rossz tapasztalataidat. Aztán a találkozón megkérdezheted tőle, hogy pl. ő milyen fiút képzelne el maga mellé, és hogy te eljátszottál már azzal a gondolattal, hogy ti ketten megpróbálhatnátok... Esetleg ő nem? Mit szólna hozzá? ---Kérdezd majd meg! :)
2015. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!