Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti az ismerkedés/járás melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Harry Potter_ kérdése:

Ti az ismerkedés/járás melyik fázisában vennétek valamilyen arany ékszert a lánynak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 02:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy érték meg keresetfüggő. Volt párommal egész komoly ajándékokat adtunk egymásnak ünnepekre, szülinapra, stb. Aranyékszert mondjuk nem kaptam, mert nem szeretem, nem hordanám. De elég sok mindent hasonló értékben. Én is kb ugyanannyit költöttem az ajándékaira.

Szerintem nem kell ezt eltervezgetni, ha akarsz neki venni, vegyél... ne első randira, ne 3 hónap után, de akár egy évforduló, szülinap stb...

2015. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt tartós pàrkapcsoltba, ha a felek anyagi helyzete is lehetővé teszi, szerintem belefer. Pl ha megvan kb az anyagi kerete a karácsonyi ajàndeknak es a nő minden vágya mondjuk egy arany medàl amit kinézett, miért ne kaphátnà meg. Szóval szrintem ez csak a felek megállapodásán mulik, miben egyeznek meg, milyen értékben vesznek egymàsnak ajàndékot.
2015. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha már jártok, max szülinapra/karácsonyra vagy valami, ha úgy állsz anyagilag, és meg akarod lepni. Ha nem úgy állsz anyagilag, akkor majd eljegyzésre gyűjthetsz.
2015. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Soha! Vegyen maganak. :)
2015. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!