Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul gondolom? Önző vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom? Önző vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy srác az életemben, fontosak vagyunk egymásnak..Bár szerintem én jobban kimutatom mint ő. Régebben volt egy kapcsolata 1évig tartott és végül a lány elhagyta egy gazdag pasiért. Még nem régen mondta el ezt nekem, mert mindig mondom neki, hogy mikor jön már és mikor találkozunk meg egy év után már illene..


Most szombaton autóbalesetem volt, megúsztam agyrázkódással, és ijedséggel. Akkor írtam neki hogy mi történt válaszolt is, de kb egy óra múlva írja hogy jön a tesója mert valami régi radiátort segít neki levinni a lakásból, stb... Ez nekem nagyon rosszul esett azok után hogy kb 2 órával azelőtt milyen traumán mentem keresztül és jólesett volna ha akkor velem foglalkozik nem pedig a radiátorokkal. Írta, hogy másnap (vasárnap) ír. Tegnap, azaz vasárnap egy szót sem írt, meg sem kérdezte hogy vagyok, hogy nincs e valami bajom.. És még ma sem írt.. Pedig egy sms-t megírni szerintem 2 perc..


Ti mit gondoltok? Én látom rosszul?


2015. okt. 19. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

1) nem találkoztatok még? aranyosak vagytok tényleg, de ez nem több egy sima barátságnál

2) te is írtad hogy megúsztad egy kis ijedtséggel. akkor annyira súlyos nem lehetett, elhiszem hogy jól esett volna egy kis ápolgatás, de ha egy pasinak azt mondod nincs baj, akkor ő azt úgy is érti.

3) ha már meg volt beszélve, hogy segít, akkor nyilván a tesóját fogja választani, nem egy csajt akivel még csak nem is találkozott soha

2015. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy önző.

Csak nem vagy neki fontos.


Lehetőleg ne csinálj magadból hülyét hasonló akciókkal ezentúl.

2015. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!