Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban megrekedt a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban megrekedt a kapcsolatunk, vagy én vagyok türelmetlen és rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Most tudnánk elkezdeni alakítgatni az életünket, mivel egyetem alatt nem tudtunk összeköltözni. Most lenne rá lehetőség, amit elvileg szeretne is, de magától nem tesz semmit. Jó neki 26 évesen anyucival otthon. Eljegyzéssel ugyanez a helyzet. Emellett egyre több veszekedés. Nem értékel, nem becsül. Én elmehetnék másik városba önálló életet építgetni, de a vele való elképzelt közös jövő miatt lemondtam róla.

9 éve együtt, 26 évesek vagyunk


Mit gondoltok?



2015. febr. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem várnék rá,sok minden negatívot felsoroltál vele kapcsolatban.Mennék a magam útján a másik városba,ő nem fog megváltozni.
2015. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hőcserélő ***** válasza:
Az hogy a ti kapcsolatok még mindig egy "tinikapcsolat" és az is marad,hiszen akkor ismerkedtetek meg. Ideje felnőni és a felnőtt életedet elkezdeni. Nehéz lesz! Sok sikert a múlt lezárásához!
2015. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, h már beszéltünk róla és az ő tervei között is szerepelnek ezek, csak kérdés mikor..
2015. febr. 18. 15:07
 4/6 hőcserélő ***** válasza:
talán 30-35 vagy 40 esetleg sosem... :) Csak magadat hitegeted
2015. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele miért nem szeretné. Lehet csak arra vár hogy mindkettőtöknek biztos megélhetése legyen és úgy könyebb elkezdeni.
2015. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem lassan érő és nehéz leválnia otthonról. Ha beszélgetnék vele erről vagy ha ultimátumot adnék segítene?
2015. febr. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!