Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én vagyok hülye, hogy így gondolom? Vagy rosszul gondolhatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves lány vagyok. Pénteken lesz 1 hónapja, hogy együtt vagyok egy sráccal, 21 éves...hetente találkozgatunk ...pl ma este azt írta chat-en, hogy nagyon szeret, és nagyon boldog velem meg azt is írta,hogy elmegy dolgozni, hogy félretudjon rakni, ha el akar jönni hozzám...meg írta, hogy gyönyörű vagyok és aranyos...(de közben a haverjaival iszogatott) szerintetek elhiggyem neki? Mert az előző barátom rengeteg csalódást okozott és ez miatt nem nagyon tudok megbízni akármelyik fiúban...és pl fészre az ex csajának...még 2012-be szép idézeteket irogatott ki...nekem meg nem...meg most kiírta, hogy milyen jó ez az este veletek és felsorolta a haverjai nevét...de velem ilyeneket nem ír ki...hogy jó volt ma veled vagy valami...általában én szoktam...jó tudom nem ez a lényeg...de azért ebben is kinyilvánulhat valami...Hogy viszonyuljak a dolgokhoz? Mert meg vagyok zavarodva ...:// remélem érthető volt a kiírás..előre is köszi szépen mindenki válaszát! :)

2013. dec. 14. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A tetteivel foglalkozz, ne azzal, mit ír vagy nem fb-ra.
2013. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pontosan:)
2013. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!