Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sértődött meg a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a lány amiért "hazudtam" neki?

Figyelt kérdés
Kevertem egy csajjal több mint egy hónapja. Mással nem randiztunk addig... Sajnos nem volt meg a szikra ezért csak "barátok" maradtunk, de ugyanúgy folytattuk a beszélgetéseket mint azelőtt. Végűl húzd meg ereszd meget játszottunk egymással lassan egy hónapig. Ő megpróbált azzal manipulálni, hogy mással is megismerkedett. Nyílván szarúl esett, de nem mutattam ki, mondtam ok. Aztán elkezdett engem faggatni, h nálam mi a helyzet én mondtam neki,h nem akarok vele erről beszélni, egyszerűen csak jól akarom magam vele érezni. Addig addig faggatott amíg azt mondtam viccesen, h nem ismerkedek senkivel. De teljesen egyértelmű volt, h igen beszélgetek mással is. Aztán később hallotta a FB-om pittyegését és rákérdezett akkor mondtam neki, h mással is beszélgetek. Erre nekem esett,h hazudtam neki. Pedig csak viccesen próbáltam elkerűlni, h erről beszéljek vele. Egyértelmű volt, h nem mondtam igazat. Nem, fogadtunk egymásnak hűséget és ő is találkozik majd valakivel akkor most miért hisztizik? 3 napja nem áll szóba velem, letörölt FB-ról stb. Mondtam neki, h "10 nővel ismerkedek és 2 nálam is alaszik majd most jobban érzed magad?" Mert annyira felhúzott, h hhazudom neki és nem fogta fel, h nem akarok erről beszélni vele. Szerintetek jogosan sértődött meg? Am nagyon kedvelem, de nem akarok neki becsicskúlni ha nincs igaza, nem hagyom,h hisztizzen amikor csak kedve támad... Mit tegyek? Várjam meg míg ő keres ha keres egyáltalán?
2015. okt. 20. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogyha csak barátok maradtatok/nincs meg a szikra, mi közötök egymás ügyeihez? Még mindig ott volt/van kilátásban, hogy összejöttök?


Egyébként meg vagy az egója miatt, vagy mert ő komolyabbat érez irántad, de a lánynak egyértelműen fontosabb ez. Ha nem akarsz tőle semmit már, azt mondd meg neki nyíltan -és nem ironizálva, mert látod, nem mindig egyértelmű -különben nagyon fájni fog neki.

2015. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ még annyit, hogy (az első válaszoló vagyok) néha nekünk tök egyértelmű, hogy mit mondunk poénból és mit nem. ő annyira szerette volna azt hallani, hogy nem ismerkedsz mással, hogy tényleg ezt szűrte le belőle.
2015. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!