Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért sértődött meg ez a lány?

Miért sértődött meg ez a lány?

Figyelt kérdés

suliban szoktunk néha összefutni.

megemlítettem neki a találkát sulin kívül de az volt a válasz h szerinte nem jó ötlet mert megfogadta h hanyagolja a pasikat.

Akkor épp a barátnőjével is beszéltem neten. Még kicsit beszélgettem vele utána elköszöntem. Perszeba barátnőjével még dumaltam. ez kiderült és a barátnője mondta h rosszul esett neki h lekoptattam. Én nem nevezném lekoptatásnak. Ennyi erővel nekem meg az esett rosszul h nem akar talizni sulin kívül.

Még azt is tudom róla h bevándorlókkal szeret talizni, ezt a barátnője mondta.



2013. nov. 8. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A csicskák ilyenek. Valószinü ha felnö akkor az a tipus lesz akinek a szar is büdös. Keress értelmesebbet!
2013. nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es nem lehet az is h koppant? Marmint azert mert lehet azt hitte h en ki fogom ny.lni a feneket, kozben meg nem igy lett.
2013. nov. 8. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem te koptattad le, hanem ő téged!
2013. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első: Szerintem meg nagy manipulátor lesz, ha felnő.
2013. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom h o pattintott le a baratnojenek megis azt monfta rosszul esett h ot lekoptattam a baratnojevel meg beszelgettem tovabb.
2013. nov. 8. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a lány imádja keverni a .... Idővel rá fogsz jönni, hogy nincsen egyedül, találkozol még ilyen lánnyal nem keveset. Az ellenszere világos. Jó nagy ivben elkerülni. Én egyébként már csináltam oylat, hogy "megüzentem"

a barátnőjén keresztül ("véletlenül" elszóltam magam a barátnő előtt), hogy milyen undoritó viselkedés

ez a női rafinéria, mennyire gyűlölik a pasik, és jobb ha elkerülöm az XY-t, mert ilyenekkel szóba sem állok.

Volt utána hebegés-habogás, meg randira hivás (XY-tól), onnantól regulázható a hölgy ;)

MEgint nem leszek népszerű, de jó ha tudod: diszkrét láyn nem nagyon van, igen ritka. Ha van egy női társaság/barátnők ami úgy működik mint egy kollektiv tudat :) Amit az egyiknek mondasz, mind tudni fogja.

Ezt ha tudod, meg tudod úgy keverni a szálakat, hogy X-el beszélsz, ha Y-tól akarsz valamit ;)))))

Csak meg kell tanulnod "elszólni" magadat ;))))))

Ez egy életre szóló nagyon hasznos tanácsom neked, meg fogod látni ;)))

2013. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ez már ugráltatás.
2013. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!