Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődött meg a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a lány a randin?

Figyelt kérdés
Már a 3. randink volt (bár már korábban is ismertük egymást), és elárulta, hogy voltak már egyéjszakás kapcsolatai ismeretlenekkel, bulikban. És akkor én megkérdeztem, hogy most akkor nekem minek teszi itt a randizgatós meghódtandó jókislányt, ha vadidegenek is simán ágyba vihetik egyből, én meg már itt teperek mióta. Mondja meg nyíltan, hogy lesz-e ebből valami, mert feleslegesen nekem nincs erre se időm se enerigám, pláne ha amúgy ilyen könnyen kapható. Erre megsértődött. Micsoda álságosak ezek a nők...nem értem.
2014. okt. 17. 10:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
55%
Micsoda paraszt voltál!! És még te vagy felháborodva!
2014. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
71%
Fájt neki az igazság sajnos. Vicces, mikor felébred k.ur.vában az önérzet.
2014. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
72%
Sztem igazad van...csak szebben kellett volna megfogalmaznod neki:)
2014. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
90%
Arra nem is gondoltál, hogy veled esetleg nem csak lefeküdni akart?
2014. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

4. Na de hát pont ez az!

Akivel nem akar semmit, annak odadobja magát egyből, egy ismeretlennek. Akivel meg komolyat akar(na), annak meg húzza az agyát (pedig tudhatja, aki udvarol, az dugni is akar ugye). Azzal meg akkor minek vár, ha amúgy simán lefekszik bárkivel egyből. Azaz csak megjátssza magát a "komoly" előtt, hogy hát ő nem is olyan, közbe meg de. Nem értem a logikát.

2014. okt. 17. 10:29
 6/44 anonim válasza:
14%
Király vagy haver!
2014. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
15%
Nőkben ne keress logikát... Idióta mind.
2014. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

5. Szóval szerinted:


1. Akitől nem akar semmi komolyat a lány, az megdughatja egyből.

2. Akitől meg komolyat akar, az meg hadd várjon, mert....ööö...MIÉRT IS???

2014. okt. 17. 10:33
 9/44 anonim ***** válasza:
82%
neked nem akarta odadobni magát mert többet akart tőled...vagy pont ezaz hiányzott neki a hódítás...most már szerintem nem sokat akar tőled...de ki tudja...
2014. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
58%
Ha neked lett volna egyéjszakásod és neked mondta volna ezt a lány, az hogy esett volna? Ja, hogy a férfiak össze vissza dughatnak, a nők nem? Amúgy is, lehet régen voltak azok a kalandok, azóta megváltozott...
2014. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!