Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikusok! Ti mit kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti mit kerestek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a hosszú kifejtésért...:)

Ugye az internet tele van olyan cikkekkel, hogy mit szeretnek a pasik, milyen nőt vesznek el feleségül, a nők milyen pasikra vágynak, milyen férfiak taszítják őket.... de a leszbikusok (és melegek) igényeiről sose írnak. Persze hogy nem, mert Magyarország még nem olyan elfogadó. De engem mégis érdekelne főleg a leszbikusok véleménye. Mármint arról hogy milyen nőket keresnek. :)

Pl. én mindenesetben a lányos lányokat szeretem, de belsőleg legyen határozott, mégis kedves és barátságos. Ami taszít engem egy kapcsolatban az az, hogy ha egy lány nagyon ragaszkodó vagy még az exe után sír.

Ilyenekre lennék kiváncsi, persze jobb lenne ha bővebben tudnátok irni ezekről! :)



2015. okt. 24. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én biszex vagyok, de azért válaszolok, hogy legalább egy értelmes választ kapj a kérdésedre a sok fröcsögés mellett.

Én, amikor nővel voltam kapcsolatban, azt kerestem, hogy legyen közös az érdeklődési körünk. Sokat jártunk előadásokra, koncertekre, azonos filmeket és könyveket szerettünk. Nagyon tartalmas és mély beszélgetéseket folytattunk, akár éjszakába nyúlóan is. Nem akaszkodtunk egymásra, heti 2-3x találkoztunk, megmaradt a szabadságunk is. Nem szeretem a féltékenykedést, számonkérést, siránkozást, és az önsajnálatot sem. Úgy vettem észre, ez utóbbira különösen hajlanak a mai meleg/biszex fiatalok Magyarországon, mert itt milyen nehéz az élet így, hüpp-hüpp. Szerintem mindenhol az, ha nem vállalod önmagad. Számtalan olyan meleget ismerek, aki nem mondja ezt senkinek. És ez szomorú. Néha a legjobb barátoknak sem. Így nem lehet leélni egy életet.

2015. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Még érdekelne más leszbikus/biszex véleménye is. Akár melegeké is :)

2015. okt. 24. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy nincsenek erről cikkek, hanem az, hogy a meleg társadalomra sokszor jellemző az is, hogy nem tudja mit akar. Sokan nem is akarnak normális kapcsolatot, csak bele a közepébe, kis szex és kész. Én kezdettől fogva tudom, hogy külsőre egy teljesen nőies, szexi nőt akarok, aki értelmes, kultúrált, nyitott, stb. Szenvedtem, de megtaláltam a párom. :)
2015. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Számomra egy kapcsolat mindenképpen a szeretetre és a bizalomra épülne! Undorodom az alkalmi kapcsolattól...

Egy lányban nekem fő az intelligencia,a belső értékek szépsége és nem utolsó sorban a külső. Nincs preferenciám a fiússágra vagy a lányosságra,mindenki egyéni és felesleges kategorizálni. Nem ez alapján fogok ítélkezni valakiről. :)

(Egy leszbikus lány)

2015. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! :)
2015. okt. 25. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:

azt mondhatom,hogy arra vágyom mint egy hetero nő,csak épp nem férfiban hanem nőben.Nem hisze,hogy pusztán a sexuális beállitottságunk miatt sokkal különlegsebb,másabb igényeink lennének.


Nőies vagyok és nőieset is kerestem.

Fontos a közös érdeklődési kör,a sexuális összhang,lehessen vele,beszélgetni,sétálni,bulizni.

legyen nyitott az újdolgokra,és merész,határozott,kedves.


nelegyen:tapadós,hisztis,önző,féltékeny,ne sírjon az exe után.


most ennyi jutott eszembe.30/l/L

2015. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De végülis más igényeid vannak, mert ha heteró lennél, nyilván nem egy nőies pasit keresnél... :)
2015. okt. 28. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

ez az amit nem fogunnk megtudni.

Szerintem az "alap igények" egyformák.

pl.:amiket leírtam és annyi az "extra igény" hógy nő legyen ne férfi. ez nem olyan hatalmas különbség.


persze vehetjűk annak,de a kivel(ha nem nézzük a személyiséget mert az adott ebben az esetben)az csak egy pici része egy párkapcsolatnak.

2015. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz ebből listát írni.


Egyrészt az ember ha túl specifikus, akkor ilyen felszínes marhaság lesz az egész. Mert, noná hogy legyen szép, gazdag, intelligens, művelt, szociálisan aktív és önálló.


De a vége úgyis az, hogy kompromisszumot kell kötni. Tökéletes emberek nincsenek, én sem vagyok az, a partneremtől se várom ezt el.

Ahogy nekem is vannak lelki bajaim, nem élek nagy lábon és csak heti egyszer merek tükörbe nézni, tudom, hogy milyen érzés. És hajlandó vagyok a barátnőmet átrángatni ezeken a dolgokon.


Ami igazán fontos, hogy ugyanannyi erőfeszítést tegyünk bele mindketten. Akarjon velem lenni. Ha néha meging is, de legyenek céljai, tervei, álmai.


Persze bárki lehet idegesítő, ha csüng akkor azért, ha le se szär akkor azért. Ha a mama kislánya, ha iszik, ha fapina, ha depressziós, ha élhetetlen.


A dolog vége úgyis az, hogy a belső démonaink jól kijönnek-e egymással, összeférhetőek vagyunk vagy se.

2015. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!