Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt olyan kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt olyan kevés melegek/leszbikusok által feltett kérdés? Nekik minden tökéletes a szexben, párkapcsolatban, vagy még így, arc és név nélkül sem merik felvállalni a másságukat?

Figyelt kérdés

Azt, hogy náluk minden rendben lenne a kapcsolattal, természetesen nem gondoltam komolyan.

Természetesen azt, hogy "nem merik ..." semiképpen nem pejoratív felhanggal írtam.


2009. márc. 5. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

NAGYON JÓ A KÉRDÉS !!!!

Sajnos úgy tűnik annyira álszentek és prűdek vagyunk, hogy ugyan láttam én itt is meleg témákat, de válasz már jó, ha egyáltalán egy vagy kettő érkezett rá, míg egy idióta másik kérdésre meg özönlenek a válaszok 10-esével.


Én is szívesen látnék ilyen témákat, de valamiért látod nem vevő rá senki ... és még rám mondják, hogy hülye vagyok, amikor azt mondom, hogy amagyarok sajnos igen zárkózott, prűd nép ... pedig ez kétség kívül így van.

2009. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát az ilyen kérdésekre érkezett válaszok többségéről jobb nem is beszélni... Tisztelet a kivételnek.


De akkor, ha jól értelek, te a potenciális kérdezők prüdériáját hibáztatod? Vagy a többiek prüdériájától tartva nem kérdeznek?

2009. márc. 5. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Engem meg zavarna, ha minden második kérdést valami homoszexuális ember tenné fel.Meg amúgy is, miért érdekel téged ennyire a szexuális életük?
2009. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek valoszínü az lehet az oka,hogy szégyenlik a másságukat.De nem azért mert,hogy ők a saját nemükhöz vonzodnak,hanem mert a kritikáktól félnek amit itt kapnának.Én ugyan olyan embernek tekintem őket és nem vetem meg egyiköjüket sem érte.Nem vagyunk egyformák.Ha a kérdésükre tudnék segíteni,szívessen tenném,ugyan olyan jól esne nekik mint másoknak.
2009. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a szexuális életük. Az ember érdekel.
2009. márc. 5. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer tettem fel kérdést. A válaszok 70%-a mocskolódó, szidó válasz volt. Akkor miért pont itt tenném fel? Válaszolsz nekem erre? Miért pont itt tegyem fel, ahol rengeteg ember csak undorító válszokat tud rá adni, ahelyett, hogy segítene? Persze, van kivétel, de nem akarok elolvasni 20 mocskos választ, mielőtt megkapnám az 1 segítőt... Kösz, de nem.
2009. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:(

Nem válaszolok a kérdésedre. Nem tudok...

2009. márc. 5. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyszerűen azért, mert ők sokkal kevesebben vannak, így amig több száz hetero felteszi a kérdését, addig jut rá esetleg egy meleg. Mert azért nem fele-fele az arány.
2009. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is fele-fele, de legszerényebb statisztikák szerint is 10 % körül a társadalomban a homoszexuálisok aránya + akik kalandszerűen netán kíváncsuiságból esetleg egyszer-párszor kipróbálták ... jó ők nem melegek persze.


Igaza van annak, aki felháborodik azon, hogy "mert nem kíváncsi a szexuális életükre" .. na megálljunk már egy kicsit! Miért, a heteroszexuálisok csak szexuális kérdéseket tesznek fel vagy mi? Valami hihetetlen ez az idiotizmus.

Nekem vannak meleg haverjaim, eszembe nem jutna itt szidni vagy akár csak "alsóbbrendűként" kezelni bármelyiküket is, csak mert meleg. Ugyan már ... véletlenül akiket én ismerek, mind nagyon intelligens, értelmes, és kedves srácok, nem értem ezt az ellenszenvet, amit szerintem csupán az táplál, hogy ebben a témában oly mértékű a tudatlanság, hogy HORROR !!


De tedd csak fel ugyanazt a meleg témájú kérdést egy külföldi fórumon, és meglátod, egyetlen idióta választ se fogsz kapni, teljesen emberként, ugyanúgy állnak hozzá, én rendszeresen vagyok külföldi fórumon, szóval nem csak képzelgek, tudom.


Úgyhogy sajnos mi magyarok mintha itt egy külön sziget lennénk sajnos, ill. kelet felé haladva azt hiszem még jobban növekszik ez a sötétség, hát talán egyszer majd mi is leszünk nyugat ... persze nem 20 éven belül ... és nem csak gazdaságilag, hanem főleg civilizált mentalitásilag. Na ezt jól megmondtam ...

2009. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!