Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Naiv vagyok, ha hiszek abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv vagyok, ha hiszek abban, hogy van még mindkét fél részéről szerelmen alapuló kapcsolat, amikor hibáival együtt szeretjük a másikat?

Figyelt kérdés
Volt már több olyan fiú az életemben, akikkel hosszú távon el tudtam képzelni magam, és szerelmes voltam vagy az tudtam volna lenni, ha hagyja, de velük nem voltam együtt. A kapcsolataimban mindig csak a másik volt szerelmes, én azt éreztem, hogy valami nagyon hiányzik. És szerelem hiányában mindig szakítottam, mert nem beérni akarom valakivel, hanem azt szeretném, ha megtalálnám a "megfelelőt". Tudom, hogy nincs tökéletes, akiket szerettem, közel sem voltak azok, de a hibáikat is imádni tudtam. Buta vagyok, ha hiszek abban, hogy ebben az elfajzott világban van még a fent leírt kapcsolat? Ma már tényleg minden kapcsolat egy óriási megalkuvás, beletörődés? 24 éves lány vagyok, sokak szerint már kifutok az időből és ne engedjem el a jelenlegi barátom, akivel nem érzem jól magam, sőt néha egyenesen boldogtalan vagyok, mások szerint viszont fiatal vagyok ahhoz, hogy megfosszam magam a szerelemtől.
2015. okt. 27. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem agymosottaknál keresgélsz, csak ilyen van.

Nem ettől füdd buta vagy-e. Az egy változtathatatlan állapot.

2015. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen jogos kérdés, és 24 évesen szerintem nyugodtan keresgélj tovább.

viszont magadban is keresgélj, mert az furcsa, hogy mindig csak olyanokban találod meg az igazit, akik elérhetetlenek a számodra.

2015. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, inkább normális gondolkodású vagy.
2015. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik, de az esélye elég kicsi. Annyi mindennek kell összejönnie, hogy nagyon kevés ember mondhatja csak el a kapcsolatáról, hogy szerelmesek mindketten. Sajnos mindenkinek megvannak a maga hibái és jó oldalai is. Ilyen fiatalon azonban még nem kell kompromisszumokat kötnöd, nyugodtan válthatsz. Saját magadat kell jól érezned a kapcsolatban, mert ha az nem úgy van, akkor semmi értelme.
2015. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy naiv, ez a normális. De ki kell várni, hogy összejöjjön.
2015. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem. Van ilyen.

Ne másokra hallgass, hanem a saját érzéseidre és belső hangodra.

2015. okt. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerelmi kapcsolatokról van szó, akkor van másmilyen is??????????
2015. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van. Sajnos nagyon sok rokonom, ismerősöm arra buzdít, hogy jöjjek össze kb. bárkivel, aki ápolt és nem bűnöző. Szerintük nem érdemes a szerelmet kergetni, mert úgyse találom meg, a kapcsolat lényege annyi, hogy ne egyedül haljak meg, és valaki adjon spermát, hogy gyereket szülhessek. Ez így nagyon csúnya leírva, és ki is sarkítottam , de a lényeg körülbelül ez. Csakhogy én ezt nem akarom elfogadni, és érdekelt mások véleménye is.
2015. okt. 29. 18:27
 9/10 Fish1 ***** válasza:
Attól, hogy ők így élik az életüket, és feladták azt, hogy egy jobbat találjanak, nem jelenti azt, hogy neked is ezt kell tenned. :) Járd a saját utad.
2015. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a nézettel :)
2015. okt. 29. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!