Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt? 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? 20/F

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal és 3-4 alkalommal találkoztunk is.Tetszettünk egymásnak és ő is így viselkedett,ezt mutatta.Majd mikor kezdett volna komolyabbra fordulni,azt mondta hogy legyünk csak barátok,közben én megszerettem. Végül megszakadt köztünk minden kapcsolat.Ez a dolog már fél éve volt. Azóta azt érzem hogy egy nőre sem tudok ránézni. Próbálkoztam lányoknál de egyiknek sem hiszem el amit mond,egyszerűen nem megy. Ha egy lány próbálkozna röhögve elutasítanám és nem hinném el hogy én kellenék neki.Teljesen közömbös lett mindegyikük,akárkit látok az utcán vagy bárhol. Nem tudnak semmilyen érzelmet kiváltani belőlem,nem érdekelne ha bajuk lenne,nem érdekelne az örömük és a bánatuk sem.Mosolyogni sem tudok rájuk.

2015. okt. 29. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlságosan belelovalltad magad egy nem létező kapcsolatba. Addig, amíg ezt nem tudod elfogadni, fölösleges párkapcsolatban gondolkodnod.
2015. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Addig nem is fogsz új kapcsolatba kezdeni, amíg ezt le nem zárod magadban. De nem is kell most neked egy új kapcsolat.

A legközelebbi randiknál meg inkább vedd a dolgot fél vállról, majd alakul alapon.

2015. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon randizom.
2015. okt. 29. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
De idővel fogsz. Nem azt írtam, hogy azonnal. Majd. Ha úgy érzed.
2015. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Játszadozott veled ez a lány vagy esetleg meggondolta magát de veled akkor is kiszurt. Le kellene zárnod ezt elfelejteni. Jó igazából lehetetlennek tűnik ez de meg lehet emészteni. Nyitnod kell kedves aranyos lányok felé akiknèl van esélyed.
2015. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!