Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmartam magamtól a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmartam magamtól a barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt barátnőmmel, de az utolsó hónap rosszra sikeredett. Távkapcsolatban éltünk és elkezdtem rá féltékenykedni, mert féltem , hogy elveszítem. Kicsit depresszióssá váltam, nem volt egy nyugodt pillanatunk sem. Próbált megnyugtatni, hogy velem akar lenni, meg csak engem szeret, de eközben tudatosan hidegült el tőlem, nem írt, nem akart velem kapcsolatba lépni. Nem tudtunk normálisan kommunikálni , meg volt köztünk a feszültség. Végén megnyugodtam, és próbáltam kezdeményezni, de hiába. Tudom nem kellett volna ezt csinálnom, hatalmas hiba volt részemről, de csak ezen járt a gondolatom. Aztán most hétvégén vége lett a kapcsolatunknak. Azt mondta, hogy már nem szeret úgy mint, régen; nincs jövőnk, meg boldogtalanok vagyunk. Én a mai napig tiszta szívemből szeretem és tudom, hogy mekkorát hibáztam. Héten felhívtam, hogy dumáljunk, de lekoppintott. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert még szerelmes vagyok belé, nagyon hiányzik és csak rá tudok gondolni.

Próbálkozzak újra vagy engejem el?


2015. okt. 29. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Probálj neki írni és elmagyarázni a helyzetedet és mond, most már tisztán látva, józanul tudod elbaszcsi és adjon esélyt a jó kapcsolatra, ne egyből jöjjetek össze és hasonlók.
2015. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki időt, hogy letisztuljon benne az összes érzés, ha szépek, ha nem.

Bár ez, hogy lerázott, lehet, tényleg végleges. De nem gondolnám, hogy a féltékenykedés nyomott annyit a latba, hogy "kiszeressen" belőled. Vagy nem volt szerelem, csak azt hittétek. Sajnálom. Vannak dolgok, amiken tudni kell túllépni, és ez azt hiszem, az lesz.

2015. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tanulj a dologból és legközelebb ne ess egyanebbe a hibába.
2015. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!