Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy hol szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy hol szeretem, hol nem?

Figyelt kérdés
Mármint vannak időszakok, amikor teljesen odavagyok a páromért, és van amikor semleges, persze jó, hogy van nekem, csak olyankor nem annyira intenzív az érzés, nem hiányzik minden percben, egyszerűen csak tudomásul veszem, hogy van. Máskor pedig ő minden gondolatom, és iszonyatosan hiányzik, ha nincs velem. Még friss kapcsolat, de az első pár hétben tényleg rózsaszín köd volt, ahogy az megvan írva, most viszont, mintha kezdeném megszokni, nem tölt el akkora boldogsággal. Csak azért kérdezem, hogy ez mással is így van, vagy velem nem stimmel valami? Ettől függetlenül nagyon szeretem őt, és tökéletes számomra, csak vannak ilyen nyugalmi helyzetek, amikor természetesnek veszem, hogy igen, ő van nekem és semmi extra.
2015. okt. 29. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor természetesnek veszed hogy "van", akkor mire gondolsz? Mire "van" neked?
2015. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy örülök, hogy jelen van az életemben és remélem, hogy sokáig így marad.
2015. okt. 30. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
vagy inkább arra, hogy fizet ezt-azt ;)
2015. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Baxxameg! :/ Lebuktam. :( Egy GYIK-es IQ-fighter buktatott le, most mi lesz? :O

Mindenki magából indul ki. Most azért, mert te vagy olyan hülye, hogy kihasználtasd magad, vagy nőként használsz ki másokat... attól még nem mindenki ilyen. :) Be kellene fejezni az általánosítgatást, az ismeretlenül való ítélkezést meg pláne.

Egyre inkább tapasztalható ezen az oldalon, hogy a százalék tükrözi a válaszadó IQ szintjét. :)

2015. okt. 30. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!