Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmi horoszkópok egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmi horoszkópok egy-egy esetben mennyire lehetnek hitelesek? Ha rosszat ír, akkor nem is érdemes most próbálkoznom?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. A horoszkópoknak van értelme alapvetően, a régi, normális, minőségi horoszkópoknak. Manapság a béka segge alatt van a színvonal, és a gyakornok Pistike improvizálja be egy sonkás szendvics társaságában, mert még van üres hely az oldalon. Erre ne alapozd az életed!
2015. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
ne csacsiskodj.
2015. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerelmi horoszkóp egy tündérmese ami arról szól , hogy egy hím kecsek(=bak) és egy hím juh(=kos) megküzd egy bika nőért, aki valójában egy tehén.
2015. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a téma, inkább egyedit nézz, ne általánosat, ha csak játék, akkor az általánosból viszont nézz meg többet is, és válaszd ki a neked legjobban tetsző variációt, ha nincs olyan, intézd úgy, hogy ne jöjjön be. :-)
2015. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a napi horoszkopban nem hiszek, de a jellemekben igen.

A volt baratommal amikor osszejottem, meg a kapcsolatunk elejen a kezembe akadt egy ilyen szerelmi horoszkop. Elolvastam a rank vonatkozo leirast.

Valami olyasmi volt, hogy az ikrek ferfi konnyen elcsabitja, kommunikaciojaval meggyozi a skorpio not. Kesobb viszont amikor a no rajon, hogy minden csak ures fecseges volt, es egy megbizhatatlan alakkal van dolga, onnantol a kapcsolat mar nem fog mukodni.


En akkoriban meg rozsaszin felhok kozott ereztem magam, es csak rohogtem az egeszen, hogy milyen szanalmas ez is.

Kesobb viszont sajnos bejott, szorol szora minden. Az exem folyton csak igergetett, hazudozott, mar az sem volt igaz amit kerdezett. Sokaig turtem, mert szerettem, de aztan egyszercsak betelt nalam a pohar, es vegul elhagytam.

Szoval minden stimmelt.


De ennek ellenere nem gondolom, hogy egy ilyen leiras miatt meg sem kellene probalni belemenni egy parkapcsolatba, mert en peldaul rengeteget tanultam belole, fejlodtem, erzelmileg erosodtem. Nem banom hogy nem hallgattam akkor a horoszkopra.

2015. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!