Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek minek köszönhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek köszönhető az, hogy ma a lányok inkább a mennyiségre mennek és nem a minőségre?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a szerelem háttérbe szorult.
2015. nov. 2. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

a brit tudósok által megállapított dolgok szerintem nem mindig igazak...


22F

2015. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a mintavételezésed, hogy ezt a következtetést így tényként mered kezelni?
2015. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szar helyen élsz, elhiszem hogy ezt tapasztalod. Éltem Budapesten kb. 1 hónapot nyáron, de ott pl sokkal több ribit lehetett összefogni, mint vidéken.


Egy vidéki, 150-200 ezres nagyvárosban tanulok, de itt is főleg a kistelepülésekről érkező lányok érdekelnek, mert köztük van még a legtöbb olyan, aki tartós kapcsolat után érdeklődik.

2015. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha már minőségről van szó: Mi az a minőség, amit te fel tudsz ajánlani (akár tartós kapcsolatot kereső) nőknek, amiért téged választanának? Mit adsz nekik? A szó minden értelmében.
2015. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen minőséget tudok adni? Inkább karakterjegyeket, amelyek előrelendíthetik a kapcsolatot: megbízhatóság, őszinteség, hűség, romantika, gyengédség, kedvesség, tolerancia, empátia, törődés, harmónia, szabadság odafigyelés, kompromisszumkészség. Tudom, ezek eléggé közhelyes dolgok, és ma már túlságosan elkorcsosult ahhoz a világ, hogy a felsorolt fogalmaknak megfelelve szervezzük életünket, szólammá vált vezérelvek.

Ha valaki anyagi biztonságot keres, akkor valóban jobb, ha engem elkerül. Ebben a pénzhajhászó, materiális javakat előtérbe juttató világban, tudom, mit sem számítanak, de én a felsoroltakat tudom nyújtani.

2015. nov. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!