Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve járok egy édes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve járok egy édes pasival és eddig minden szuper volt. Viszont kb egy hónapja feszültség van köztünk. Nem tudom minek köszönhető ez és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Első pillanattól kezdve a mai napig erős a vonzódás, nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában, de most kedvetlen, céltalan, azt állítja nem találja a helyét.Mindketten szereztünk be betegségeket is és gyanítom ennek lelki oka van. Mindketten elmúltunk 30 évesek, én már túlvagyok egy komolyabb kapcsolaton, neki én vagyok igazából az első komoly. Én már összeköltözésen és közös jövőn gondolkodnék, ezzel ő is így van, de a lépéseket nem teszi meg. Talán fél felborítani az eddigi életét,(még szülőknél lakik, más városban dolgozik stb..)és ezért feszült, mert tudja, hogy hamarosan valaminek változnia kell... ???

2015. szept. 18. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mesél munkahelyi gondokról vagy a családjában történt rossz dolgokról, akkor valószínű, hogy az van amire gondolsz. Esetleg fél a változástol. A felelősségtől akár.
2015. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden rendben van a hátterével, családjában is, munkahely is stimmel (persze gondok minden munkahelyen akadnak).. Szóval nincs semmilyen kézzelfogható indok, amiért búslakodnia kéne. Most viszont a betegségére fog mindent (elhúzódó nátha), emiatt nincs kedve pl közös programokhoz. Ritkulnak a napközbeni csetelések és rövidülnek az esti telefonbeszélgetések. nem látom ezt jó iránynak! Mit tegyek?
2015. szept. 18. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki teret és időt, hogy eldöntse ő mit akar és nehogy azt érezze, hogy bármi is erőszak. Hanyagold egy kicsit a témát a jövőről meg minden komolyabb tervről majd ő felhozza ha készen áll rá meg keressen most inkább ő téged és ne te őt, hogy tudja nincs rajta póráz.
2015. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Én is ezt tudnám javasolni!
2015. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ti meddig "várakoznátok"? :) Tudom, semmit sem jó sürgetni, de így 30 fölött már egyre jobban frusztrál, hogy szinte minden barátnőmnek gyermeke - családja van. Én is szeretnék lassan itt tartani (és persze nem csak a környezetem miatt, mielőtt valaki megkérdőjelezné)...
2015. szept. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!