Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek köszönhető ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek köszönhető ez?

Figyelt kérdés
Stratégiát váltottam. Alaapjában véve egy érzékeny, szenvedélyes beállítottságú férfi vagyok, aki szereti a korrektséget a nőkkel való kapcsolatában. Most váltottam egy ideje. Egy utolsó bunk. vagyok velük, full kemény határozott, érzelemmentes. Elkezdtek tapadni rám. Tényleg ennyire menőek az ilyen pasik? Hihetetlen.
2013. márc. 21. 13:30
 1/7 anonim válasza:
Pedig elhiheted!
2013. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És, ugyan azoknál próbálkozol? És, mit tesznek? Mesélj.
2013. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
MIndegyik leszopott már.
2013. márc. 21. 13:38
 4/7 anonim válasza:
Előtte nem voltál kihívás a nőknek...az édi aranyos pasik nem nagyon kellenek a nőknek....most,hogy gizda lettél máris elérhetetlen lettél,kihívás...a nő így gondolkozik,nehogy már ne teszem ennek a pasinak,olyan nincs,hogy ne keljek neki...
2013. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit nehezen kap meg az ember, mindig az kell neki a legjobban :D...Kihívást láthatnak benned így, de lehet ez hosszú távon nem kifizetődő...Mert, ugye megkapsz valamit, akár milyen könnyen vagy nehezen jött, az ideig óráig nagyon kecsegtető lesz, aztán unalmas, semmit mondó ...És persze aztán, másra, újra, izgalmasabbra vágysz...Ilyen az emberi természet..:D Vagy neked nem volt még ilyen? :D
2013. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anno a lelkizésem miatt nem éltem meg igazán a szexualitásomat. Most kapják az ívet keményen! :D Aztán visszaállok a rendes kerékvágásba idővel :D
2013. márc. 21. 13:47
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam, hogy manapság csak a hülye bunkók jönnek be a csajoknak. Az a menő, aki időnként felpofozza, megdugja úgy, hogy nem várja meg, hogy a lány benedvesedjen, és hajnalig lehetne sorolni. A jó szó, a gyengédség, egy szál virág semmit nem ér. Durr! Egy nagy pofon, az már igen!
2013. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!