Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek csak egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek csak egy igazi szerelem jut az életben?

Figyelt kérdés
18. évesen volt az első szerelmem, mivel az volt életem első komolyabb párkapcsolata és az első mindenben azt hittem, hogy ennél nem lehet jobb. Aztán vége lett és utána nem voltam képes szerelembe esni. Majd rá pár évre jött egy lány aki az elején nem is tetszett több gond is volt, már az elejétől látszott, hogy talán nem is vagyunk egymásnak teremtve és akkor valami megváltozott bennem és őrülten megszerettem, olyan szinten, hogy képes voltam magamra tetováltatni a dátumot amikor először találkoztunk, tervezetük a közös életünket a lehető legboldogabb voltam minden és mindenki más megszűnt körülöttem. Aztán vége lett és a fájdalom miatt majdnem ráment az életem és a munkám is de ennek már több éve. ezzel nem is lenne probléma de nem tudok újra szerelembe esni és nem is a lány hanem ez az érzés hiányzik az életemből. Rengeteg párkapcsolaton vagyok már túl és tudok szeretni, de az ennek a nyomába sem ér. Ezt az érzést keresem azóta is de sajnos nem talál rám. Szerintetek mindenkinek csak egy igazi mindent elsöprő szerelem jut az életben?

2015. nov. 2. 18:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aki megtalálja azt az egyet, az érzi, hogy ő az igazi.
2015. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!