Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak a pénz érdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénz érdekli a nőket?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy mai világban nem elég egy okos rendes szép nőt szavakkal vagy tulajdonságokkal megfogni hosszú távra,komoly célra. jó benyomást kell tenni a szüleire barátaira tenisz edzőjére stb.. :D most persze jönnek majd a válaszok,hogy csak a ri bancokat érdekli a pénz,a rendes nőket nem,de ez hülyeség... mert én még nem láttam szép lányt hajléktalannal együtt. :) legtöbb nő/lány csak felszínes dolgokról beszél a párjával,nem is ismerik egymást igazán,a lényeg,hogy legyen kocsija jogsija,jó állása,vonzó legyen,humoros,szeresse a gyerekeket stb.. annyi mindennek meg kell manapság felelni,és ha valami nem stimmel már egyből mással ismerkednek,elveszik az érdeklődés.
2015. nov. 6. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Netto f-szsag, amit irsz.


Koszonom szepen, keresek eleget egyedul, nem kell senki mas penze. Annyi az "elvaras", hogy ne egy ingyenelo alak legyen, akit el kell tartani. Es itt most nem az atmeneti munkanelkulisegrol beszelek, ahol egyertelmu egymas tamogatasa, hanem az altalanos hozzaallasrol. Nem kereshet mindenki vagyonokat, de ha valakiben semmi ambicio nincs, hogy az eletet rendezze (nem kepzi magat, nem probal elorelepni, csak elvan a langyos sz-rban), azzal nem tudnek egyutt lenni.


A baratomnak se lakasa, se autoja, atlagos allasa van, es nem keres tul sokat. Ilyen is van, kepzeld.

2015. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Azért mert a nők akkor érzik magukat biztonságban ha tudják hogy nem okoz gondot hogy hnap mire teljen!

Mert a nő előre tervez,sok férfi viszont nem

2015. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
jáj tipikus két női válasz... :D
2015. nov. 6. 17:38
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Nem a pénz a lényeg, hanem hogy ne csak úgy tengődjön az illető. A hajléktalanok elég extrém példa. Többnyire lecsúszott alkoholisták, akiknek arra sincs módjuk, hogy zuhanyozzanak egyet. Ez azért hadd ne legyen már baj, ha a minimum elvárás alatt van. :D

Nem kell kőgazdagnak lenni egyáltalán, hiszen engem nem kell eltartani, vagy fizetni a nyaralásom, így nem érint a dolog.

Viszont mikor már olyan szinten van az illető, hogy ha beülünk egy kávéra és utána elkéri azt az 500 forintot, merthogy ő nem tart el nőt, az bizony vérciki. :D

2015. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
a nők mindent megtudnak magyarázni... képmutatóak vagytok mind az a helyzet... típustól külsőtől függetlenül.. fogadjunk,ha megláttok egy miniszoknyás nagy mellű nőt akinek pénzt ad valaki,luxus kocsiba száll be azt gondoljátok,hogy jaj ő csak a pénzre hajt... igen lehet! de ő nyíltan teszi,az anyagiakat leszámítva ugyan úgy erre vágynak az úgynevezett rendes nők,csak túl álszentek.. nem mondják ki nyíltan,hogy igen tegyen alám mindent egy férfi,legyen életrevaló sikeres,és ne egy vesztes!
2015. nov. 6. 17:44
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Biológia, ösztönök, kiválasztódás. Az ember is egy állat, nem kell nagyon meglepődni. A legtöbbnél mindig is így lesz. Ezért vagyok válogatós. Nekem olyan kell akinek van annyira fejlett személyisége, hogy ezeken TUDATOSAN túllát. A sertések meg szaporodjanakk csak egymással.
2015. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Akkor én bizonyára nem vagyok rendes nő, mert én inkább arra vágyom, hogy saját magamnak elő tudjam teremteni a megfelelő körülményeket, anélkül, hogy bárkinek is szét kéne tennem a lábam.
2015. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem, nem vagyok csóró, se csúnya, de nekem akkor sem kell valaki, akiben csak egy ösztönlényt látok. A saját önbecsülésem húzza le.
2015. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Egz ujabb szanalmas rinyagep, aki csodalkozik, hogy nem kell senkinek.


Nem a penz hianya az oka, erre merget vehetsz.

2015. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el nekem, h nem csak a pénz érdekli a nőket. Lehet, hogy a pénz is kell nekik ,de önmagában nem elégszenek meg vele, ennél sokkal több kell nekik (pl. legyél magabiztos, határozott, ambíciós, legyen egy csomó célod, dolgozzál, legyen sok barátod, haverjaid, legyél jópofa hülyegyerek, népszerű társaság közepe, legyél megnyerő lehengerlő személyiség...bla bla bla, tehát gyakorlatilag egy pszichopatára vágynak, legalábbis ha ezeket a tulajdonságokat mind összerakjuk amire a nők vágynak abból egy psziochopata személyiség jön ki). Bárcsak úgy lenne, h csak a pénz érdekelné a nőket, nekem ugyanis az van bőven, de ez sok pszichopata tulajdonság hiányzik belőlem, én inkább csendesebb, otthonülős, békés, lusta, nyugodt, ember vagyok, a legtöbb nő unalmasnak tartja a magamfajtát.
2015. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!