Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőket nem érdekli nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket nem érdekli nagyon a pénz, akkor ismerkedésnél miért szinte mindegyiknek a második kérdése az hogy mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
szerintem nem igaz amit hangoztatnak, igenis harapnak a pénzre, nem is kicsit.
2015. márc. 22. 13:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%

Miért baj az, ha kiváncsi vagyok mivel foglalkozik?

Csak szimplán érdekel minket. Örülj, hogy kérdezünk valamit, ez az érdeklődés jele.

2015. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Miért nem azt kérdezi hogy engem mi hajt ebben az életben? Hogy igazából mi érdekel? Szerintem nevetséges ahogy egyből a pénztárcára fókuszálnak felmérve a kant hogy mennyire jó parti.
2015. márc. 22. 13:22
 3/38 opened paradise ***** válasza:
85%
Talán azért,mert meg akarnak ismerni?
2015. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

" opened paradise nevű felhasználó válasza:


Talán azért,mert meg akarnak ismerni?

"


És ismerkedésnél mégis mit számít az hogy mit dolgozik a másik. Rám kíváncsi nem? A munkám sokadlagos....lenne..egy normális világban.

2015. márc. 22. 13:25
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

A napod egyharmadát a foglalkozásod teszi ki.... elég jelentős rész... ha téged nem érdekel mit csinál a másik, mit akarsz tőle?


ne adj ilyen gondolatokat a másik szájába, mert kezdesz elrugaszkodni a realitástól...


F

2015. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, hogy mi hajt, azt a válaszaidból le tudja szűrni.
2015. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
És mi a slusszpoén? Mikor megtudják hogy munkás vagyok azonnal lepattintanak...
2015. márc. 22. 13:29
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális világban a mu kád a te részed, az dolgozod amit te választottál, ami közel áll az érdeklődési körödhöz


rosszindulatú vagy!

2015. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gyanakvós, komplexusos hülyéket például nagyon jól ki lehet szűrni. Ki a farkam kérdez már ilyet egy ismerkedésnél, hogy "téged mi hajt előre az éleben". Alap kérdés, hogy mennyi idős vagy, tanulsz vagy dolgozol, mit, mi a hobbid, milyen a családod.. ha neked ezekből az jön le, hogy a másiknak a te pénzed kell, és ezen jól felkúrod az agyad, akkor nem sok új ismerősöd lesz az életben, de még haverod se, csak mondom.
2015. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szoktam megkérdezni, hogy mivel foglalkozik, mert jobban meg akarom ismerni, és persze a munkája is hozzátartozik az életéhez! Abból, hogy mivel foglalkozik amúgy sem feltétlen derül ki a fizetése. A legutóbbi barátomról is csak annyit tudtam, hogy egy gyárban dolgozik (még azt sem mondta, hogy milyen gyárban), ezért azt hittem, hogy biztos minimálbér körül keres, mert én is annyit kerestem, amikor gyárban dolgoztam. Mégis összejöttem vele, mert szimpatikus volt és szerettem és nem érdekelt a fizetése. Aztán jóval később derült ki, hogy igaz, hogy gyárban dolgozik, de nem a gépszalag mellett, és kb. háromszor annyit keres mint én.

Ha nem akarsz konkrétan válaszolni a kérdésükre bővel elég, ha azt elmondod a lányoknak, milyen területen dolgozol. Nem muszáj kapásból elárulnod a konkrét beosztásodat!

2015. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!