Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik, akik állítjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik állítjátok, hogy a nőket csak és kizárólag pénz és külső érdekli- ti sosem léptek ki a házból?

Figyelt kérdés

Mármint, itt annyira agresszíven sulykoljátok, hogy mennyire nem számítanak a nőknek a belső értékek, csak nézzen ki jól a férfi és legyen gazdag, na meg néha az sem árt, ha bunkó... Ha egy nő ennek ellent merészel mondani, akkor nyilván mennek a lepontozások és hazugozások.


De most őszintén, kezeteket a szívetekre téve: ti SOSEM láttok párokat az utcán kézen fogva menni? És azoknak a pároknak MINDEGYIKE ultraszuperüljól kinéző férfi? Vagy esetleg csak BMW-ben ülve láttatok még nőt férfi mellett? Netalán csak úgy láttatok egy párt, hogy a pasi direkt ordított vele az utcán és verte?


Nem hazudok, láttam ezek közül mindet. Úgy, a látott pároknak olyan 0,001%-át. A többiek meg általában átlagos nő, átlagos pasi, metrón is, nem csak hiperjárműben, és tekintve, hogy megválogatom, kikkel ismerkedem, nem mondhatom, hogy a kedves, jó fej és figyelmes férfiak annyira esélytelenek lennének a párkeresésben- mindegyiküknek ennivalóan aranyos, szép felesége van, egyiknek gyereke is már. Van, aki jobban keres az átlagnál, van, aki átlagos fizuval rendelkezik, van, aki meg nem éri el a magyar átlagkeresetet. Tehát a pénz ismerettségi körömben bőven nem számít a párkeresésben.


Szóval, akik állítjátok, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG- merthogy, a legtöbb sírós válasz erről szól- a külső, pénz és bunkóság a döntő, ti nem mentetek még ki életetekben az utcára? Nem ismertek egy olyan embert sem, aki ennek ellentmondana?


Nem provokációnak szánom a kérdésem, őszintén érdekel, miből, milyen konkrét tapasztalatok alapján állítjátok ilyen határozottan, hogy a belső értékek, kedvesség, törődés, érzelmek nem érnek semmit.


Köszönöm, ha veszitek a fáradtságot és megpróbáljátok felnyitni a szemem :)


2015. jún. 12. 17:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén? Ezek csak kifogások nekik, meg siránkozás, mert nulla energiát fektetnek abba, hogy megfeleljenek egy nőnek. Olyan pasival senki nem akar járni, aki naphosszat másokat okol a saját boldogtalanságáért. És ennek semmi köze a pénzhez. Akarat kérdése. De itt pötyögnek, kint meg elszalad az élet.
2015. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, de feltételezem, hogy azért VALAMI tapasztalati alapja is van annak, hogy ezeket ennyire mondogatják. És sajnos nem tartom valószínűnek, hogy ez a tengernyi kérdés, még több válasz ezzel kapcsolatban, mind egy-két embertől származzon. És érdekel, hogy ez mégis, hogy lehet? Valaminek kell lennie, hogy ennyien gondolják így.
2015. jún. 12. 17:43
 3/66 anonim ***** válasza:
58%
Kevesen mondják, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külső, a pénz és a bunkóság a döntő. Csak azt mondjuk, hogy a fiatal lányok és nők többsége (ez nem azt jelenti, hogy MINDEGYIKE) hatalomra, pénzre bukik, és a bunkóság sem zavarja őket, ha az magabiztossággal párosul.
2015. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
74%

Ezek engem is idegesítenek, én sem ezt tapasztalom ismerkedéskor. Elég rossz körülmények között élek, viszont nem nézek ki rosszul. De eddig senki, aki átjött, nem kifogásolta hogyan élek, vagy hogy nem tudom elvinni wellness hétvégére, michelin-csillagos étterembe, stb.


A másik kedvencem a magasság. Kb. 170 centi vagyok, volt már magasabb, és alacsonyabb barátnőm is, de senkit nem zavart. Itt viszont mindenkinek nagy a szája, hogy a nőknek a magas fiú kell stb., ezeket csak át szoktam görgetni, tovább sem olvasom :D

2015. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
22%
Átlagos van az átlagossal, ez tény. Sőt csúnyább lány is van átlagos pasival. Azonban alacsony és hozzám mérhetően ocsmány pasit még soha nem is láttam, még egyedül sem. A nálam jobban kinéző, ám a nagy átlagot figyelembe véve még mindig csúnyának számító férfiakat pedig csak egyedül láttam eddig.
2015. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 5-10 ember max. Akik elmennek egy randira, elpanaszolják, hány randijuk volt már és senkinek sem kellenek, elmesélik, hogy 28 évesen anyuciékkal laknak, alkalmi melóból élnek, nincs semmi tervük a jövőre nézve, ehhez van egy átlagon aluli külső, igénytelenség, és utána meglepődnek, hogy nem kellenek senkinek. Én a másik oldalról tapasztaltam ezt, számtalan randim volt, mert én hülye mindenkinek adtam egy esélyt, és ne tudd meg, hány ilyen pasit kellett végighallgatnom, hogy mennyire nehéz az élet. Komolyan olyan volt, mint ha mindet nekem kellett volna megmentenem. Egyik sem volt Férfi.
2015. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
59%

"hatalomra, pénzre bukik, és a bunkóság sem zavarja őket, ha az magabiztossággal párosul."


Ja, és az izmokat kifelejtettem.

De mondom, biztos vannak kivételek, és nekik jár a tisztelet.

2015. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
42%

Le is pontoztak, mert alacsony vagyok, és mégis voltak barátnőim :DD köszönöm, Gyakori


(#4)

2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 Költőnő? ***** válasza:
63%

gyóóóhh mit fogsz kapni ezért:)) Hát nem tudtad, h ha az ellenkezőjét állítod; hazudsz? :D

Ilyen nők sztük nem léteznek. Pont. N vitatkozz velük, felesleges :D

2015. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
26%
megint 1 femináci kérdés! képzel járok az utcán nem úgy mint te aki a földtől 1 méterrel jár úgy el van szállva magától! csak a vezérhímeknek vannak csajai a többinek vagy nincs vagy selejt jut! elértük hogy a majmok bolygója film legyen a valóság! érdekes az audikba mercikbe mind fullos nőket látok !
2015. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!