Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasinak a szőke haj és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak a szőke haj és kék szemű nő az ideálja akk miért jár egy barna hajú barna szemű csajjal?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mert...

...

...

szereti?

2015. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

mert nem csak ezek a lényegek

sőt nagyon nem azok

2015. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak szem és hajszín... Szereti, azért jár vele.
2015. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen jutott neki.
2015. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert ezen a héten ez is megfelel neki, kell a változatosság...

De az is lehet, hogy fontosabb dolgokban ez a nő felel meg neki.

Nekem is jobban tetszik a női test, a határozottan hímnemű páromnak pedig a kis mell, mégis együtt vagyunk tizenvalahány éve s még tervezünk vagy nyolcvanat :D Nem kifejezetten zavar minket az, amiben a másik eltér az ideálunktól :) Ha pl. kövér lenne, az már zavarna. De csinos és kedves és intelligens, ha jóval tökéletesebb lenne, kisebbrendűségi érzésem lenne :D

2015. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ijjj, ez ugye nem komoly kérdés? :( A válasz: semmi sincs kőbe vésve.
2015. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy pasasnak van ideállja, még nem jelenti azt, hogy csak azzal kezd kapcsolatot.


Nekem is megvan a magam női ideálom, de ettől függetlenül más nőben is meglátom a szépet.

2015. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Nekem pont,hogy a barna szem,barna haj az ideálom.Pl,mint Selena Gomez.
2015. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem külsőre a nőiesen telt lányok tetszenek, belsőre a nagyon kedves típus...

barátnőm belsőre passzol, külsőre átlagos alkat, nem telt, mégis nagyon szeretem...

nem feltétlen a külső jegyek dominálnak...pl összejöttem egy kedves nem telt lánnyal, de egy bunkó telt lány esélytelen lett volna...


22F

2015. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert bízik benne, hogy átfesteti a haját szőkére és beszerez egy kék kontaktlencsét.
2015. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!